paź

1

PLAY podpisał deklarację współpracy na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie

Doskonale wiemy jak ważne dla dzieci i ich rodziców jest odpowiednie wejście w świat internetu. Sieć daje mnóstwo możliwości, ale też i sporo zagrożeń zwłaszcza dla jej najmłodszych użytkowników. Dlatego też dzisiaj w Ministerstwie Cyfryzacji podpisaliśmy bardzo ważny dokument – deklarację współpracy na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie.

To niezwykle istotne porozumienie w kwestii przyszłych działań. Dzięki niemu zadeklarowaliśmy pełną gotowość do współpracy w zakresie ochrony najmłodszych użytkowników internetu. Taka współpraca ma pozwolić na wypracowanie odpowiednich działań służącym ochronie dzieci i młodzieży przed szkodliwymi treściami oraz negatywnymi zjawiskami i zachowaniami w Internecie.

Sama ochrona najmłodszych to jednak za mało. W planach jest także kampania edukacyjno-informacyjna „Nie zagub dziecka w sieci” mająca na celu wzrost świadomości wśród rodziców.

A w ochronie zarówno dzieci jak i dorosłych może pomóc jedna z naszych usług – Ochrona Internetu. To szereg rozwiązań ułatwiających zachowanie bezpieczeństwa w sieci takich jak:

  • bezpieczne płatności
  • ochrona rodzicielska
  • bezpieczeństwo danych

Dlatego też od jutra rusza kampania w mediach społecznościowych, w której będziemy promować właśnie usługę Ochrona Internetu, której wypróbowanie jest przez pierwszy miesiąc bezpłatne :)

https://lh3.googleusercontent.com/DUZlJ1fBw3K1n_h-kCEzX_N9sGMtqu2eAXmWJKFXOzZy5N2XpUVSEWHSHkXGQ05HimE=s360

The post PLAY podpisał deklarację współpracy na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie appeared first on Witaj na blogu Play.


Źródło: PLAY podpisał deklarację współpracy na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w InternecieCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie skanowanie lublin hempla 4 wydruki lublin centrum wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki skanowanie lublin