wrz

30

Słuchawki Sony w prezencie do modeli Xperia 1 i Xperia 5

Przed weekendem zaktualizowaliśmy naszą aplikację Play24 o tryb ciemny, ale to nie jedyna dobra wiadomość. Wystartowała też przedsprzedaż nowego smartfona Sony – modelu Xperia 5. Prezentuje się wyjątkowo ciekawie:

  • ekran OLED 6,1″ o proporcjach 21:9
  • 3 aparaty fotograficzne
  • ultrawydajny procesor Qualcomm® Snapdragon™ 855
  • metalowa ramka

a to tylko część jej zalet. Sony deklaruje, że przeniosło do telefonu zaawansowane technologie znane z aparatów Sony Alpha takie jak ustawianie ostrości Eye AF.

Do każdego zamówienia złożonego na naszym eshopie dokładamy bezprzewodowe słuchawki Sony a dokładnie model WH-XB900 o wartości 900 zł. Należą do serii EXTRA BASS, dzięki czemu powinny przypaść do gustu zwłaszcza fanom głębszych brzmień – a do tego wbudowano w nie obsługę Asystenta Google i potrafią pracować na baterii przez aż 30 godzin.Ale to jeszcze nie koniec – osoby najbardziej wymagające, które wybiorą telefon Sony Xperia 1 z absolutnie topowym ekranem OLED o rozdzielczości 4K i przekątnej 6,5″ również mogą liczyć na te słuchawki w prezencie.

The post Słuchawki Sony w prezencie do modeli Xperia 1 i Xperia 5 appeared first on Witaj na blogu Play.


Źródło: Słuchawki Sony w prezencie do modeli Xperia 1 i Xperia 5Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki serwis ekspresów do kawy lublin serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie