paź

3

Premiera Ultraviolet 2.0 już dzisiaj o 22:00

Tym razem wpis serialowy :) Już dzisiaj swoją premierę ma nowy sezon polskiej produkcji Ultraviolet – możecie go obejrzeć na kanale AXN już dziś o 22:00. Z tej okazji uruchomiliśmy otwarte okno – każda osoba posiadająca PLAY NOW i PLAY NOW TV będzie mogła oglądać AXN aż do 14 października.Ultraviolet to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Do grupy dołącza trzydziestoletnia Ola Serafin (Marta Nieradkiewicz), którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich. W Ultraviolet 2.0 Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste.  Do obsady serialu dołączyli Piotr Stramowski i Karolina Gorczyca, a w rolach epizodycznych zobaczymy m.in. Pawła Wilczaka, Filipa Bobka i Wojciecha Mecwaldowskiego.

Oprócz Ultraviolet na kanale AXN w październiku można zobaczyć nową produkcję – L.A.’s Finest – w której Jessica Alba i Gabrielle Union stawią czoła bezwzględnym gangom narkotykowym jako agentki LAPD, a do męskiego świata izby przyjęć w 3. sezonie Nocnej zmiany dołączy Tanaya Beatty w roli młodej stażystki.

 

Premiera serialu Ultraviolet 2.0 2 października o 22:00, L.A.’s Finest zaraz po nim o godz. 23:00, a nowy sezon Nocnej zmiany 8 października o 21:05. Oglądajcie na AXN w PLAY NOW i na PLAY NOW TV!

The post Premiera Ultraviolet 2.0 już dzisiaj o 22:00 appeared first on Witaj na blogu Play.


Źródło: Premiera Ultraviolet 2.0 już dzisiaj o 22:00Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin kserokopiarki projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format serwis kopiarek convert Warszawa naprawa ksero Warszawa