paź

3

Premiera Ultraviolet 2.0 już dzisiaj o 22:00

Tym razem wpis serialowy :) Już dzisiaj swoją premierę ma nowy sezon polskiej produkcji Ultraviolet – możecie go obejrzeć na kanale AXN już dziś o 22:00. Z tej okazji uruchomiliśmy otwarte okno – każda osoba posiadająca PLAY NOW i PLAY NOW TV będzie mogła oglądać AXN aż do 14 października.Ultraviolet to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Do grupy dołącza trzydziestoletnia Ola Serafin (Marta Nieradkiewicz), którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich. W Ultraviolet 2.0 Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste.  Do obsady serialu dołączyli Piotr Stramowski i Karolina Gorczyca, a w rolach epizodycznych zobaczymy m.in. Pawła Wilczaka, Filipa Bobka i Wojciecha Mecwaldowskiego.

Oprócz Ultraviolet na kanale AXN w październiku można zobaczyć nową produkcję – L.A.’s Finest – w której Jessica Alba i Gabrielle Union stawią czoła bezwzględnym gangom narkotykowym jako agentki LAPD, a do męskiego świata izby przyjęć w 3. sezonie Nocnej zmiany dołączy Tanaya Beatty w roli młodej stażystki.

 

Premiera serialu Ultraviolet 2.0 2 października o 22:00, L.A.’s Finest zaraz po nim o godz. 23:00, a nowy sezon Nocnej zmiany 8 października o 21:05. Oglądajcie na AXN w PLAY NOW i na PLAY NOW TV!

The post Premiera Ultraviolet 2.0 już dzisiaj o 22:00 appeared first on Witaj na blogu Play.


Źródło: Premiera Ultraviolet 2.0 już dzisiaj o 22:00Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie drukowanie z PDF serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin kserokopiarki warszawa