gru

25

Wesołych!!!

Śnieg nie pada, skoczkowie skaczą tak sobie, ale ja wierzę mocno, że wszystko się ułoży i zima uderzy na całego i jeszcze będziemy narzekać. Choinka ubrana, mieszkanie odkurzone, prezent dla teściowej spakowany, pierniczki te na zdjęciu zrobione uffff.

Wesołych Świąt kochani czytelnicy blogplay.pl. Bez względu na to czy wchodzicie tutaj poczytać coś ciekawego, dowiedzieć się co nowego w PLAY czy najzwyczajniej w świecie ponarzekać życzę Wam zdrowch i spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt. Może wyłączymy dziś wieczorem PLAY Internet żebyście dłużej posiedzieli przy stole i pośpiewali więcej kolęd?

Najlepsze życzenia dla dziennikarzy i blogerów, wszystkich moich współpracowników w szczególności dla Krzyśka, który jak mały (duży) elf pomaga mi prowadzić bloga oraz Xaviero i Jahu bez których nie istniałoby nasze forum. Życzenia również dla PLAY4U, którzy sporadycznie tutaj zaglądają oraz dla naszych agencji, które pomagają nam realizować wszystkie, czasem dziwne pomysły.

Wszystkiego co najlepsze również dla naszych pracowników salonów, obsługi klienta oraz tych wszystkich którzy dziś, jutro i w Sylwestra będą czuwać w pracy.

nieŚwięty Rzecznik


Źródło: Wesołych!!!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe drukowanie skanowanie Lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki serwis ekspresów naprawa ekspresów Lublin w Lublinie