lis

21

Tradycyjna środowa promocja

Dzisiejsza środowa promocja jest o tyle nietypowa, że proponujemy w niej dwa telefony i… hulajnogę elektryczną. Dla wszystkich, którzy chcą jeszcze wykorzystać ostatnie dni w sezonie :)

Ale po kolei! Zapraszamy Was po Samsunga Galaxy S9! Ten zeszłoroczny flagowiec to wciąż topowy ekran, aparat i podzespoły – za to już niższa cena. Tylko dzisiejszej nocy będzie dostępny za 1999 zł, czyli całe 300 zł taniej niż zazwyczaj.

Druga z naszych propozycji to dobrze już znana Sony Xperia 10. Wydłużony ekran czy podwójny aparat to tylko niektóre z jej atutów – w specjalnej cenie 899 zł.

I tak – w końcu jako trzecią chcemy Wam zaproponować elektryczną hulajnogę. Motus 8,5 FitLovers Edition pod koniec sezonu oferujemy za 1099 zł, 200 zł taniej niż na co dzień.

Tradycyjnie też informujemy – niższe ceny obowiązują do jutra do 9:00 lub wcześniejszego wyprzedania naszych magazynów.

The post Tradycyjna środowa promocja appeared first on Blog Play.


Źródło: Tradycyjna środowa promocjaCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe drukowanie skanowanie Lublin serwis ekspresów serwis ekspresów do kawy w Lublinie wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan