lis

21

Tradycyjna środowa promocja

Dzisiejsza środowa promocja jest o tyle nietypowa, że proponujemy w niej dwa telefony i… hulajnogę elektryczną. Dla wszystkich, którzy chcą jeszcze wykorzystać ostatnie dni w sezonie :)

Ale po kolei! Zapraszamy Was po Samsunga Galaxy S9! Ten zeszłoroczny flagowiec to wciąż topowy ekran, aparat i podzespoły – za to już niższa cena. Tylko dzisiejszej nocy będzie dostępny za 1999 zł, czyli całe 300 zł taniej niż zazwyczaj.

Druga z naszych propozycji to dobrze już znana Sony Xperia 10. Wydłużony ekran czy podwójny aparat to tylko niektóre z jej atutów – w specjalnej cenie 899 zł.

I tak – w końcu jako trzecią chcemy Wam zaproponować elektryczną hulajnogę. Motus 8,5 FitLovers Edition pod koniec sezonu oferujemy za 1099 zł, 200 zł taniej niż na co dzień.

Tradycyjnie też informujemy – niższe ceny obowiązują do jutra do 9:00 lub wcześniejszego wyprzedania naszych magazynów.

The post Tradycyjna środowa promocja appeared first on Blog Play.


Źródło: Tradycyjna środowa promocjaCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe drukowanie skanowanie Lublin drukowanie map lublin skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format