lis

20

Ekstra zestaw Huawei!

Przeglądając dostępne do wyboru telefony duża część osób na pewno rozważa ciekawy model Huawei, czyli Huawei P Smart 2019.

I całkiem słusznie! To udana konstrukcje z podwójnym aparatem i pojemną baterią, która dodatkowo jest naprawdę przyjazna dla kieszeni kupującego.

Wybierając ją możecie też zwrócić uwagę na zestawy, w których ten model występuje razem z zegarkiem Huawei Watch GT. Nie było by może w tym nic dziwnego, ale spójrzcie na tabelkę:

  cena oferta
Huawei P Smart 2019 1 zł PLAY M + 30 zł
Huawei P Smart 2019 + Huawei Watch GT 1 zł PLAY M + 40 zł

Jak widzicie dzięki temu zestawowi możecie mieć smartwatch Huawei Watch GT za jedyne 10 zł miesięcznie. To naprawdę dobra okazja, by wybrać go dla siebie lub jako prezent dla bliskich. A co sprawia, że jest tak fajnym zegarkiem? Przede wszystkim długi czas działania na jednym ładowaniu a jednocześnie wysoka jasność wyświetlacza, dzięki czemu jest czytelny nawet przy ostrych promieniach słonecznych.

Przekonani? Po zestaw zapraszam Was do naszego eshopu ;)

The post Ekstra zestaw Huawei! appeared first on Blog Play.


Źródło: Ekstra zestaw Huawei!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format skanowanie lublin drukowanie z internetu