wrz

2

Rusza PLAY Kino w PLAY NOW!

Ruszyliśmy! Jeśli macie PLAY NOW możecie już oglądać bezpłatnie kinowy hit!  Naszą pierwszą propozycją jest film Londyn w ogniu, w którym grają między innymi Gerard Butler, Aaron Eckhart oraz Morgan Freeman.

Akcja filmu (jak sama nazwa wskazuje) toczy się w Londynie podczas pogrzebu premiera Wielkiej Brytanii, który umiera niespodziewanie na zawał a na jego pogrzeb przyjeżdża wielu przywódców wolnego świata. Ma to być najlepiej strzeżone spotkanie w dziejach, ale okazuje się, że zgromadzenie w Londynie od początku planowane było jako okazja do zamachu. Dramatycznym zdarzeniom może zapobiec szef ochrony prezydenta USA, agent Mike Banning (Gerard Butler).

Czyli w wielkim skrócie dużo ważnych ludzi, dużo strzelania, pewnie sporo wybuchów i szybkich scen ;-)

Londyn w ogniu

Aby obejrzeć film musicie mieć zaktualizowaną aplikację PLAY NOW i wejść w zakładkę PLAY Kino – tam już czeka na Was film do obejrzenia ;-) Pamiętajcie, że od rozpoczęcia oglądania macie dostęp do filmu przez 72 godziny.

A jeśli Wasz abonament nie obejmuje PLAY NOW to koniecznie wejdźcie do wpisu, w którym wyjaśniamy jak uzyskać dostęp do telewizji tu i teraz.


Źródło: Rusza PLAY Kino w PLAY NOW!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie z PDF wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format