sie

31

Solidne nowości – CAT S60, LG X cam, Alcatel Pixi 4 6″ LTE i Honor 7 lite

Oprócz zmiany cen czujne oczy mogły już dziś w cennikach dostrzec nowe modele ;-) Chyba najciekawszą świeżynką jest CAT S60 z wbudowaną… kamerą termowizyjną! Taką technologię udało się zastosować w smartfonie. Trudno mi się do tego odnieść, bo sam nie mam potrzeby korzystania z tej funkcji, ale jeśli macie znajomych budowlańców czy zapaleńców, którzy znajdą zastosowanie dla takiego systemu to koniecznie im o tym modelu powiedzcie. Słuchawka jest bardzo odporna chyba niemal na wszystko. A przynajmniej takie sprawia wrażenie. Od dziś jest w naszej fioletowej ofercie na życzenie.

A tak wygląda sam telefon oraz termowizyjne fotki, które robi:

CAT S60 (1)
CAT S60 (2)
CAT S60 (3)
CAT S60 (4)
CAT S60 (5)
CAT S60 (6)
CAT S60 (8)
CAT S60 (9)
CAT S60 (7)

Jak nie do końca jesteście fanami takich rozwiązań a wolicie bardziej standardowe to mamy dla Was LG X cam. Świetny telefon z podwójnym aparatem z tyłu tak samo, jak w LG G5.

Do Waszej dyspozycji oddajemy także Alcatela Pixi 4, który ma wyświetlacz o rozdzielczości aż 6 cali. Nie wyobrażam sobie nosić go codziennie w kieszeni spodni, ale zapewne do damskiej torebki nada się wyśmienicie.

Alcatel Pixi 4 6 cali (1)
Alcatel Pixi 4 6 cali (2)
Alcatel Pixi 4 6 cali (3)
Alcatel Pixi 4 6 cali (4)
Alcatel Pixi 4 6 cali (5)
Alcatel Pixi 4 6 cali (6)

W ofercie standardowej znajdziecie też od dzisiaj Honor 7 lite z czytnikiem linii papilarnych. 2 GB RAMu, jasny aparat 13 Mpix, procesor z 8 rdzeniami i bateria 3000 mAh. Całkiem zacne połączenie i jestem pewien, że znajdzie wielu nabywców w Play. Nie zrażajcie się oznaczeniem koloru „zielony” na stronie ;-)

No i jeszcze postanowiliśmy połączyć najlepsze składniki do oglądania PLAY NOW – duuuuuży ekran telewizora 48″ Krüger&Matz oraz bezprzewodową technologię przesyłania na niego obrazu, czyli Google Chromecast drugiej generacji. Taki zestaw od dziś także możecie wybrać.

Kruger&Matz KM0248
Google Chromecast 2015 header

 

Cennik 30.08


Źródło: Solidne nowości – CAT S60, LG X cam, Alcatel Pixi 4 6″ LTE i Honor 7 liteCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie drukowanie map lublin serwis ekspresów serwis SAECO Lublin w Lublinie projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format