cze

1

Nowe słuchawki (dosłownie) i tańsze smartfony

Nasza oferta „urządzeń alternatywnych” to naprawdę ciekawa kategoria. Znajdziecie tam drony, konsole, małe pojazdy elektryczne jak GoBoard i wiele, wiele innych. Znajdziecie tam też spory wybór słuchawek. Od jutra (1 czerwca) będziecie mogli wybrać również dwa nowe produkty:

  • Bose QuietComfort 35 – mam te słuchawki i uważam, że są przecudowne. Odkąd je kupiłem zawsze zabieram je do samolotu i słucham w nich muzyki czy przekazuje na nie dźwięk oglądając serial. Lekkie, wygodne, bardzo dobrej jakości.

  • Marshall Mid Bluetooth – prosto od producenta, którego słuchawki mamy już w ofercie. Bardziej rockowy klimat i zdecydowanie niższa cena. Nie miałem okazji ich przetestować, ale chętnie porównam :)

No i dodatkowo obniżamy ceny, głównie iPhone’ów 6s i 6s Plus we wszystkich pojemnościach.


W tabelce z obniżkami znalazł się także LG K8 LTE, który z taniego stał się bardzo tani ;)

Cennik 01.06

 

Przy okazji małe sprostowanie – mogliście przeczytać przez moment wpis o Red Bull MOBILE. Tak jak w odNowa #nicnieprzepada tak i tutaj zamierzamy zwiększyć pakiet danych, natomiast w ostatniej chwili okazało się, że musimy przesunąć jego aktywację – oczekujcie zmiany w najbliższym czasie :)


Źródło: Nowe słuchawki (dosłownie) i tańsze smartfonyCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie map lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format drukowanie z PDF