cze

2

Eleven Sports w PLAY NOW

Dziś jest dzień dziecka i dziś pojawia się fajna opcja dla dużych chłopców i dziewczynek, którzy lubią prawdziwe emocje sportowe. PLAY NOW dodaje do swojej oferty pakiet sportowy oparty glównie o kanały ELEVEN SPORTS. Sam od dwóch sezonów opłacam dostęp, bo jestem fanem ligii hiszpańskiej. No dobra, jestem fanem jednego zespołu w tej lidze.

Wszystkie kanały ELEVEN SPORTS to bardzo wysokiej jakości sportowa rozrywka z bardzo wysokim poziomem komentatorskim, co nie jest standardem w polskich telewizjach.

Jeżeli nie znacie jeszcze Eleven to zacznijcie od programu Eleven Extra, który możecie oglądać za darmo w pakiecie podstawowym. Na przykład dziś możecie tam obejrzeć wieczorem mecz Juventusu i zobaczyć jak ekipa z Turynu przygotowuje się do lania eleganckich chłopców z Madrytu.

Pełny pakiet sportowy kosztuje 15 zł a pierwszy miesiąc oglądacie za darmo w ramach testu ;-)

Dodatkowo w pakiecie są też kanały Extreme Sports Channel oraz Motowizja. Szczerze polecam, bo naprawdę warto!


Źródło: Eleven Sports w PLAY NOWCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin kopiowanie zesłańców sybiru lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format