kwi

19

Nowe funkcje w PLAY NOW!

Zebrało się nam parę nowości w PLAY NOW, o których chcę Wam powiedzieć ;)

Jeśli macie w abonamencie tę usługę a z niej nie korzystacie to bardzo Was do niej zachęcam. Nawet sam pakiet podstawowy to sporo programów:

Macie do dyspozycji także kilka pakietów dodatkowych – HBO, Sport, Kids, Fun oraz Extra.

Dodatkowo w ramach PLAY Kino co dwa tygodnie udostępniamy Wam filmowy hit – tym razem jest to Kryptonim HHhh.

A nowości?

Po pierwsze – możecie z PLAY NOW korzystać również za granicą! Podczas weekendowych czy wakacyjnych wyjazdów możecie oglądać sport, filmy czy seriale na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego – czyli Unii Europejskiej razem z Norwegią i Islandią. Pamiętajcie tylko, że poza Polską PLAY NOW nalicza dane standardowo, więc chcąc obejrzeć cały mecz czy nadrabiając cały sezon serialu polecam podpięcie się do lokalnej sieci Wi-Fi.

To naprawdę świetne info przed majówką oraz sezonem urlopowym ;)

Po drugie – w najnowszych wersjach aplikacji oraz na stronie www.playnow.pl pojawiła się nowa sekcja „Oglądaj dalej„. Jak sama nazwa wskazuje znajdziecie tam materiały, których nie skończyliście oglądać tak, żebyście mogli łatwo do nich wrócić. Przerwaliście mecz w 80 minucie? Może wyścig Formuły 1 na 5 okrążeń do końca? Serial tuż przed zwrotem akcji? A może po prostu musieliście dojechaliście do Waszego przystanku i musieliście wyjść z aplikacji?

Od teraz wystarczy jeden klik by kontynuować oglądanie ;)

Po trzecie – cały czas wprowadzamy nową zawartość do PLAY NOW. Ostatnio dołączyliśmy do pakietu podstawowego nowy kanał – Stopklatka TV (co też możecie zauważyć na screenie powyżej). Obejrzycie wiele uznanych filmów i seriali.

I finalnie po czwarte – coś, na co czekało wiele osób. Wprowadziliśmy możliwość wyboru ścieżki audio oraz napisów! Taką opcję znajdziecie w przypadku filmów i seriali z biblioteki HBO (stopniowo uzupełniamy bazę również w przypadku starszych produkcji) a w przypadku wybranych kanałów telewizyjnych będziecie mogli wybrać angielską ścieżkę dźwiękową. Ta funkcja nie dotyczy jeszcze Google Chromecast, ale team PLAY NOW mocno pracuje nad tym, by jak najszybciej to zmienić!


Źródło: Nowe funkcje w PLAY NOW!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin kopiowanie lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format