kwi

20

10 zł cashbacku w Google Play

Pamiętacie naszą poprzednią promocję ze zwrotem środków za zakupy w Google Play?

Wracamy z jej nową odsłoną!

Tym razem udzielamy do 10 zł rabatu na gry, dodatki, aplikacje, książki czy filmy w androidowym sklepie przy płatności „Dopisz do rachunku PLAY” znanej też jako skorzystaj z płatności przez operatora PLAY.

Co oznacza to „do 10 zł”? Jeśli kupowana przez Was apka kosztuje 10 zł lub mniej to na fakturze zobaczycie opłatę za nią w wysokości jednego grosza. A jak zdecydujecie się na zakup droższego produktu to zobaczycie kwotę pomniejszoną właśnie o 10 zł :)

Tak, promocja działa też w Red Bull MOBILE i dotyczy tych osób, które w ciągu ostatnich 180 dni nie korzystały z zakupów za pomocą tej metody. Bądźcie spokojni – jeśli korzystaliście z poprzedniej promocji i nie robiliście zakupów w międzyczasie możecie skorzystać również z tego zwrotu ;)

Szczegóły? Znajdziecie je na specjalnie przygotowanej na tę okazję naszej stronie a także na dedykowanej stronie Google Play, gdzie znajdziecie dodatkowo propozycje najciekawszych gier, które możecie kupić i skorzystać z naszej akcji.

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z tej metody płatności to muszę Was zapewnić, że jej konfiguracja jest uproszczona do minimum i zajmuje ledwie chwilkę :)

Macie cały miesiąc na zastanowienie się jaką aplikację, dodatek czy inny produkt kupić – ostatni dzień cashbacku to 20 maja :)

Regulamin Promocji Cashback w Google Play

FAQ – Promocja do 10 zł na zakupy w Google Play


Źródło: 10 zł cashbacku w Google PlayCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie projektów w lublinie wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format