kwi

20

10 zł cashbacku w Google Play

Pamiętacie naszą poprzednią promocję ze zwrotem środków za zakupy w Google Play?

Wracamy z jej nową odsłoną!

Tym razem udzielamy do 10 zł rabatu na gry, dodatki, aplikacje, książki czy filmy w androidowym sklepie przy płatności „Dopisz do rachunku PLAY” znanej też jako skorzystaj z płatności przez operatora PLAY.

Co oznacza to „do 10 zł”? Jeśli kupowana przez Was apka kosztuje 10 zł lub mniej to na fakturze zobaczycie opłatę za nią w wysokości jednego grosza. A jak zdecydujecie się na zakup droższego produktu to zobaczycie kwotę pomniejszoną właśnie o 10 zł :)

Tak, promocja działa też w Red Bull MOBILE i dotyczy tych osób, które w ciągu ostatnich 180 dni nie korzystały z zakupów za pomocą tej metody. Bądźcie spokojni – jeśli korzystaliście z poprzedniej promocji i nie robiliście zakupów w międzyczasie możecie skorzystać również z tego zwrotu ;)

Szczegóły? Znajdziecie je na specjalnie przygotowanej na tę okazję naszej stronie a także na dedykowanej stronie Google Play, gdzie znajdziecie dodatkowo propozycje najciekawszych gier, które możecie kupić i skorzystać z naszej akcji.

Jeśli jeszcze nie korzystaliście z tej metody płatności to muszę Was zapewnić, że jej konfiguracja jest uproszczona do minimum i zajmuje ledwie chwilkę :)

Macie cały miesiąc na zastanowienie się jaką aplikację, dodatek czy inny produkt kupić – ostatni dzień cashbacku to 20 maja :)

Regulamin Promocji Cashback w Google Play

FAQ – Promocja do 10 zł na zakupy w Google Play


Źródło: 10 zł cashbacku w Google PlayCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin