kwi

9

Junior BOX z przenośnym głośnikiem!

Junior BOXa nie trzeba Wam przedstawiać ;) To produkt, który zapewnia bezpieczne wejście dziecka w cyfrowy świat i jego początek przygody ze smartfonami.

Nowością jest dodatek pakowany do pudełka wraz z telefonem – mieliśmy słuchawki, klocki, pluszowe Pingwiny czy Minionki a teraz – przenośny głośnik Bluetooth!

Zbliżają się wiosenne wyjazdy czy zielone szkoły a taki głośnik idealnie się na nich sprawdzi. Jakby tego było mało to do 31.05 w Junior BOXie możecie korzystać z Tidala bez dodatkowych opłat!

Głośnik głośnikiem, ważne są też telefony – a tu mamy dwie ciekawe propozycje:

  • Xiaomi Redmi 5A
  • Lenovo K5

No i mamy też nowe, bardziej kolorowe pudełko ;)


Więcej info o Junior BOXie znajdziecie na dedykowanej stronie :)

Już w piątek wystartowaliśmy z kampanią promującą nasze nowości. Tym razem o pomoc poprosiliśmy Martynę Wojciechowską wraz z jej córką – Marysią :)

TV:OOH:


INTERNET:

W SALONACH SPRZEDAŻY:
MAKING OF:


Źródło: Junior BOX z przenośnym głośnikiem!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy drukowanie z PDF