kwi

7

Terror – na PLAY NOW

Karina z teamu PLAY now napisała, żebym koniecznie polecił Wam najnowszy serial AMC oparty na faktach Terror. Miałem sięgnąć po tę książkę, ale teaser wygląda mrocznie i jak tylko znajdę czas w weekend zdecydowanie zajrzę na PLAY now bo tam zobaczycie ten serial.

Serial wyprodukowany przez Ridleya Scotta serial jest absolutnie premium. Na Filmweb ma ocenę 8,0. Na IMDB 8,7. Jak widać jest więc bardzo dobrze przyjęty przez widzów.

Więcej o samym serialu możecie przeczytać tutaj http://arktycznaprzygoda.pl/

W PLAY NOW będziemy mieli cały ten serial. Każdy z odcinków, które są emitowane w kolejne czwartki zostaje w serwisie na dłużej, więc w każdej chwili można obejrzeć ten serial od początku. Po emisji ostatniego odcinka wszystkie będą dostępne jeszcze przez 30 dni.

Miłego weekendu!

PS: W poniedziałek (wszystko w rękach Krzysia) ruszy konkurs na kanale youtube z bardzo fajnym smartfonem Xiaomi do wygrania!


Źródło: Terror – na PLAY NOWCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie Lublin skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format