wrz

29

9 pażdziernika? [AKTUALIZACJA]

Przed chwilą przeczytałem oficjalny komunikat prasowy Apple i mam nadzieję, oznacza to, że nowe słuchawki iPhone 6s i 6s Plus pojawią się w PLAY właśnie tego dnia. Nie, nie będzie nocnej sprzedaży, bo to raczej nie ma sensu ;-) Ceny? Postaramy się opublikować je na blogu przed datą startu sprzedaży. Dostępność konkretnych modeli? Poczekamy i zobaczymy, bo z tym różnie bywa, nie zawsze tak jak tego chcemy. Będzie różowy? Dla prawdziwych facetów wszystko ;-)

Nasz wyjazd udał się w 50%, bo kupiliśmy sprzęt i pozwiedzaliśmy trochę Berlin nocą. Nie udała się nasza akcja, bo nie było dla kogo być Concierge ;-) Chyba wszyscy rodacy przeczytali moją relację sprzed roku i wszyscy (ok, prawie wszyscy) zrobili preordery. I bardzo, bardzo dobrze ;-)

Zostało nam sporo towaru. Wursty zjedliśmy ;-) Ale mamy powerbanki przygotowane specjalnie na tę okazję, które chętnie Wam oddam. Konkurs odbędzie się wieczorem, jak wrzucimy nasz krótki filmik na FB. Tak pewnie ok 21:30.

image

[AKTUALIZACJA]

Facebook niestety wita nas komunikatem „Sorry Something went wrong.” w związku z czym nie pozostaje nic innego, jak przełożyć unboxing na jutrzejsze przedpołudnie – o godzinie 11:00. Będziecie oglądać? ;-)


Źródło: 9 pażdziernika? [AKTUALIZACJA]Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format drukowanie z PDF serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin