cze

9

70 GB już za 35 zł w nowych ofertach!

Nadszedł czas na nowe oferty! Dwoimy się i troimy, by zaproponować Wam jak najlepsze rozwiązania na atrakcyjnych warunkach. Super wiadomość jest taka, że mamy dla Was nawet 70 GB miesięcznie z pełną prędkością dla każdego numeru na smartfonie:

A wybierając PLAY HOMEBOX dokładamy także dodatkową kartę SIM z nielimitowanym internetem o pełnej prędkości do 150 GB, którą możecie wykorzystać w domowym routerze czy tablecie.

Do tego oczywiście dochodzą nielimitowane rozmowy i SMS-y, co dzięki nam stało się rynkowym standardem ????

Osoby z ofertami M, L i HOMEBOX otrzymają także dostęp do naszej sieci 5G, która do końca czerwca obejmie swoim zasięgiem 53 miasta i miejscowości. Do tych abonamentów przygotowaliśmy też specjalne dodatki:

  • TIDAL w opcji na 3 lub 6 miesięcy

oraz do wyboru na cały okres umowy:

  • PLAY NOW z Pakietem Podstawowym

lub

  • usługę Bezpieczna Rodzina

A teraz najlepsze – to wszystko już od… 35 zł miesięcznie po rabatach za osobę!

Jak tego dokonać? Bardzo prosto – wystarczy do swojej oferty zaprosić kolejną osobę do DUETU lub RODZINY. Niezależnie od wybranego wariantu (M, L czy HOMEBOX) cena za pakiet usług dla każdej następnej osoby to wspomniane 35 zł.

Im więcej, tym lepiej – piąta osoba dołączająca do grupy usługi otrzymuje gratis!

Zobaczcie szczegóły naszej oferty w pięknej tabelce:

Z nowych ofert będziecie mogli skorzystać już od jutra (09 czerwca)!

Jak zapewne zauważyliście są to także oferty, w których umożliwiamy łączenie się z siecią 5G. Również osoby, które korzystają z wybranych dotychczasowych ofert będą mogły z niej skorzystać i co ważne – bez dodatkowych opłat i potrzeby aktywacji po swojej stronie. Do wprowadzenia tej technologii przygotowywaliśmy się długo i intensywnie, a w ramach podsumowania podsyłamy infografikę:

The post 70 GB już za 35 zł w nowych ofertach! appeared first on Blog Play.


Źródło: 70 GB już za 35 zł w nowych ofertach!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki