gru

27

Zwycięzcy okienek prezentowych

Pewnie nie wszyscy z Was oglądali naszą #WigiliaOnline i dlatego warto napisać o zwycięzcach. Krzysiek ma cały tydzień na kontakt z Wami i wysyłkę nagród:

AllView C6 Quad 4G – wygrał Diego Armando za błyskawiczny komentarz. A gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości czy to rzeczywiście poprawna odpowiedź to może obejrzeć moją recenzję:

ZTE Blade V6 – Ewa wymyśliła takie pytanie, gdzie tylko nasi (w miarę) stali czytelnicy mieli szansę. Z tego, co pokazuje mi Facebook pierwsza była Zuza ;)

Koszulka Realu Madryt wędruje do jack be  :)

Marshall Major II Bluetooth – nie dość, że lista Silvestra była naprawdę ciekawa i jeszcze do każdego utworu uzasadnienie. Bardzo, bardzo na propsie :)

Dron Sphero Star Wars BB-8 – Krzysiek się tłumaczył, że propozycja namiotu jako jedyna się wyróżniała. W sumie to trochę racja, bo w Play chyba jeszcze nie mamy rzeczy, która do działania nie potrzebowałaby prądu :) Wygrywa Lizard.

Dron Parrot AR Drone 2.0 leci do osoby o nicku PaniKa. Szkoda, że nie został na Taśmowej, sprawiłby dużo frajdy – PaniKa. przygotuj dużo miejsca na drona, bo kurier przyjedzie do Ciebie z duuużą paczką :) Te urządzenia dobrze poznali uczestnicy poprzedniego Play Weekendu a ja nie mogę się doczekać nowego modelu Disco. Oby jak najszybciej w Play :)

Gamingowe słuchawki Roccat RENGA zgarniają David Lee oraz DominoDoman (może słuchawki choć trochę pomogą w grze). Fajnie, że zgadzacie się co do Izaka – co prawda nie oglądam „zagrajmerów”, ale może czas zacząć?

Kamerka samochodowa (czy też wideorejestrator) Xiaoyi Yi Dash Camera była nagrodą za najciekawszą polską nazwę samochodów autonomicznych. Ponoć to przyszłość, jedni się tematem zachwycają, inni podnoszą raban, że takie auto przejechało na czerwonym świetle. Ja należę do tej pierwszej grupy :) Najbardziej przypadła do gustu mi (i chyba Wam) nazwa samojazd. Widać Adam wyznaczył pewien kierunek, o którym później myśleliście i to do niego wędruje ten przydatny gadżet. Adam, masz auto? :)

Z głośnika JBL Charge 3 będzie cieszył się Tymo – nie dość, że grafik było dużo, były estetyczne to jeszcze w PLAYowym stylu :) Sami zobaczcie:Podczas transmisji ogłosiliśmy też kilka innych konkursów, za najciekawsze życzenia można było wygrać kamerkę Xiaoyi Action Camera. Czekamy cały czas.

Kody na 30 dni HBO GO otrzymają Camillo, Marek i Paweł. Byliście pierwsi i będziecie mogli obejrzeć Westworld, Grę o Tron i Pakt (te seriale wymieniliście).

Koszulki z HBO dostają Łukasz (Albert z Westworld – bardzo tajemnicza postać), Adam (Papież Pius XII z serialu Młody Papież) i Łukasz (który wymienił Piotra z Bez Tajemnic).

Koszulkę z Wikingów również dostaje Łukasz – będziesz musiał ją komuś ofiarować, bo to damska S ;)

Ogrzewające serca PLAY i WOŚP dla Rafała, Wojtka, Sebastiana i Grzesia. Skarpetki wędrują do Marka, Łukasza, Wojtka, Łukasza, Pawła, Maćka, Roberta i  Damiana. Z kolei Marcin, Łukasz i Łukasz dostaną też paski na smartfon do biegania ;)


Źródło: Zwycięzcy okienek prezentowychCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan skanowanie lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format