paź

11

Zmiany w Stanie Nielimitowanym Mini

Nasz tegoroczny Stan Nielimitowany to paczka kompletna – 7 w 1 jak widzicie na grafice powyżej. Mamy też specjalnie przygotowaną opcję z dodatkowym Internetem domowym (Stan Nielimitowany Dom Wi-Fi) i wersję tańszą, z mniejszymi pakietami (Stan Nielimitowany Mini).

Dla tych, którzy zastanawiali się nad ostatnią opcją mam dobrą informację – od dzisiaj zwiększamy paczkę internetu do 5 GB.

Prosta zmiana a myślę, że dająca pewien bufor komfortu jeśli chodzi o korzystanie ze smartfona :)

Zanim skomentujecie, że „5 GB to wciągacie w jeden wieczór” to przypomnę tylko, że to nasz najtańszy abonament i też ma swoich odbiorców. Jeśli Wam to nie wystarcza to śmiało możecie kierować się w stronę wyższych pakietów :)


Źródło: Zmiany w Stanie Nielimitowanym MiniCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format kopiarki warszawa drukowanie z internetu