lut

14

Walentynkowa promocja doładowań

Nie mogłem się powstrzymać i już wcześniej zapowiedziałem powrót promocji doładowań ;) Tak, wiem, że jakiś czas ich nie było. Przerwa, urlop – nazwijcie to jak chcecie. Najważniejsze jest to, że już jutro będziecie mogli doładować się i otrzymać z tego tytułu dodatkowy prezent.

Na przykład doładowując konto za 25 zł w taryfie FORMUŁA Play na Kartę możecie odpalić za 25 zł naszą FORMUŁĘ Unlimited i będziecie mieli miesiąc nielimitowanych rozmów i SMSów, a do tego 7 GB danych (6 GB z pakietu i 1 GB z bonusu za doładowanie).

Pamiętajcie, że akcja z bonusami jest jednodniowa – tylko w dniu 14.02.2017, więc warto się pospieszyć. Jak zawsze premiujemy doładowania wykonane za pośrednictwem aplikacji Strefa Doładowań na Facebooku oraz strony doladowania.play.pl.

kwota bonus
5 – 9 zł 200 SMS-ów do wszystkich
10 – 24 zł 100 minut do wszystkich
25 – 49 zł 1 GB danych
od 50 zł 50% na konto promocyjne

A wiecie, co jest jeszcze ciekawsze? Walentynki to ostatni dzień zbierania losów w loterii #kartamilionwarta. Wybierając doładowanie za 50 zł otrzymacie:

  • 50 zł na konto główne
  • 25 zł na konto promocyjne
  • 20 losów o milion złotych

Aż sam bym doładował i wziął udział – szkoda, że nie mogę ;-)

Dla zainteresowanych regulamin:

Regulamin Promocji Doładowań 14.02.2017


Źródło: Walentynkowa promocja doładowańCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format