wrz

23

Uwaga na fałszywe e-faktury!

Bardzo ważny temat. Przeczytajcie dokładnie bardzo proszę.

Dostaliśmy kilka zgłoszeń od klientów, którzy dostają podejrzane e-faktury. Są to jak na razie pojedyncze przypadki, ale lepiej zwrócić na to dokładnie uwagę.

Jak rozpoznać, że faktura jest wysłana przez PLAY?

Nasze faktury wysyłamy tylko i wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl . Maile wysyłane z innych adresów, zawierające w tytule informację o e-fakturze z PLAY, powinny być od razu kasowane. Maile rozsyłane z wirusem mają w nagłówku adres awizo@play.pl. Nie otwierajcie ich proszę. 

Nie wysyłamy faktur w plikach zip. Nasza faktura jest plikiem PDF.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości to bardzo proszę zadzwońcie do naszej Obsługi Klienta lub sprawdźcie Play24. Można tam sprawdzić czy dana faktura jest już w naszym systemie.

Temat zgłaszamy na Policję.


Źródło: Uwaga na fałszywe e-faktury!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format drukowanie z PDF serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie