mar

30

#UnboxYourPhone z Gruszką o 17

Wczoraj robiliśmy transmisję z #transferroku, czyli przejścia Witka Tomaszewskiego do PLAY. Staramy się trochę więcej działać z wideo na YouTube i chyba warto się trochę uniezależnić od bardzo reklamowego kanału firmy matki ;) Szukamy pomysłu na fajną nazwę dla vlogów. Na autora najbardziej kreatywnego pomysłu czeka Sony Xperia XA w wyróżniającym się limonkowym kolorze.

Dzisiaj kolejny stream. Jako że nie mogłem polecieć do Londynu to z fioletowej kanapy w Mordorze będziemy z Krzyśkiem oglądać i na żywo komentować premierę nowego flagowca Samsunga. Ponoć są osoby, które jeszcze nie widziały przecieków, więc mogą być zaskoczone ;) Ja liczę na to, że na konferencji poznamy dużo fajnych funkcji ukrytych w oprogramowaniu. Takich, o których nikt jeszcze nie wie a w ten czy inny sposób ułatwią i uprzyjemnią korzystanie ze smartfona.

Zapraszam Was chiwlę przez 17 na bloga, transmisję zaczniemy kilka lub kilkanaście minut przed rozpoczęciem transmisji :)


Źródło: #UnboxYourPhone z Gruszką o 17Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin