mar

30

#UnboxYourPhone z Gruszką o 17

Wczoraj robiliśmy transmisję z #transferroku, czyli przejścia Witka Tomaszewskiego do PLAY. Staramy się trochę więcej działać z wideo na YouTube i chyba warto się trochę uniezależnić od bardzo reklamowego kanału firmy matki ;) Szukamy pomysłu na fajną nazwę dla vlogów. Na autora najbardziej kreatywnego pomysłu czeka Sony Xperia XA w wyróżniającym się limonkowym kolorze.

Dzisiaj kolejny stream. Jako że nie mogłem polecieć do Londynu to z fioletowej kanapy w Mordorze będziemy z Krzyśkiem oglądać i na żywo komentować premierę nowego flagowca Samsunga. Ponoć są osoby, które jeszcze nie widziały przecieków, więc mogą być zaskoczone ;) Ja liczę na to, że na konferencji poznamy dużo fajnych funkcji ukrytych w oprogramowaniu. Takich, o których nikt jeszcze nie wie a w ten czy inny sposób ułatwią i uprzyjemnią korzystanie ze smartfona.

Zapraszam Was chiwlę przez 17 na bloga, transmisję zaczniemy kilka lub kilkanaście minut przed rozpoczęciem transmisji :)


Źródło: #UnboxYourPhone z Gruszką o 17Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format drukowanie map lublin