wrz

13

Startujemy z… PLAY HOMEBOX TV

Doskonale powinniście znać już naszą ofertę PLAY HOMEBOX. Już od dzisiaj możecie się zdecydować na jej rozszerzoną wersję, czyli PLAY HOMEBOX TV, która składa się z:

 1. Telefonu – z nielimitowanymi rozmowami, SMSami, MMSami i internetem (aż 40 GB w pełnej prędkości) oraz Tidal na 6 miesięcy za darmo
 2. Internetu – dodatkowa karta SIM do wykorzystania tam, gdzie chcesz z internetem bez limitu GB (150 GB w pełnej prędkości)
 3. TV – pakiet kanałów Play NOW TV z dekoderem TV BOX – domowym centrum rozrywki z dostępem do filmów, seriali i programów na żądanie, a także tradycyjnych kanałów telewizyjnych. Urządzenie działające pod kontrolą systemu Android TV pozwala korzystać z dodatkowych aplikacji m.in. Netflix, HBO GO, YouTube, Ipla, Player, TVP VOD

Dodatkowo wybierając HOMEBOX TV można wybrać jeden z dwóch prezentów na cały okres umowy:

 1. Dodatkowy pakiet 50 GB w pełnej prędkości na karcie do internetu
  lub
 2. Jeden z pakietów telewizyjnych
  • HBO GO
  • SPORT z Eleven Sports
  • KIDS z kanałami dla dzieci
  • EXTRA z kanałami rozrywkowymi

Jakby tego było mało to decydując się na ofertę DUET lub RODZINA można otrzymać 500 zł rabatu na zakup wybranego smartfona takiego, jak między innymi Samsung Galaxy Note10 czy Xiaomi Mi 9T!

PLAY HOMEBOX TV w opcji Solo kosztuje 100 zł miesięcznie, w Duecie 75 zł na osobę, a w Rodzinie – 60 zł osobę. Tak w pełni prezentuje się oferta:

Taka oferta wymaga też odpowiedniej kampanii reklamowej – zaprosiliśmy do niej Kubę Wojewódzkiego oraz Magdalenę Cielecką!

O nowej ofercie przygotowaliśmy spoty! Koniecznie je zobaczcie:The post Startujemy z… PLAY HOMEBOX TV appeared first on Witaj na blogu Play.


Źródło: Startujemy z… PLAY HOMEBOX TVCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

 • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie drukowanie z PDF wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki drukowanie projektów w lublinie