maj

17

Showmax na rok, dla Was

Doskonale wiemy, że smartfon to nie tylko rozmowy, SMSy i sprawdzanie poczty ;) Dlatego chcemy proponować Wam dodatkowe treści.

Najpierw był TIDAL, później uruchomiliśmy PLAY NOW, dołączyło do niego HBO wraz z HBO GO a teraz dla naszych klientów udostępniamy dostęp do treści z serwisu SHOWMAX.

Tak jest – 12 miesięcy, cały rok dostępu do filmów i seriali całkowicie legalnie! Dla kogo? Dla naszych abonentów w SOLO M, SOLO L oraz Duetach i Rodzinach a także w Biznes Boxach :) Możecie sprawdzić, czy akcja Was obejmuje wysyłając SMS o treści TAK na numer 800. Promocję aktywujecie na stronie Showmax podając swój numer telefonu. A po roku? Usługę można wyłączyć w dowolnym momencie lub korzystać z niej dalej za standardową opłatą 19,90 miesięcznie.

Jestem z Ewą wielkim fanem Ucha Prezesa i na pewno to będzie jeden z miniseriali, które będziemy oglądać właśnie na Showmaxie. Ola bardzo chciała obejrzeć The Goodwife a Krzysiek chyba na raz  „wciągnie” ponad 220 odcinków oryginalnego Top Geara z Clarksonem, Mayem i Hammondem. A co Wy obejrzycie na Showmaxie?


Źródło: Showmax na rok, dla WasCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format skanowanie lublin