maj

17

Showmax na rok, dla Was

Doskonale wiemy, że smartfon to nie tylko rozmowy, SMSy i sprawdzanie poczty ;) Dlatego chcemy proponować Wam dodatkowe treści.

Najpierw był TIDAL, później uruchomiliśmy PLAY NOW, dołączyło do niego HBO wraz z HBO GO a teraz dla naszych klientów udostępniamy dostęp do treści z serwisu SHOWMAX.

Tak jest – 12 miesięcy, cały rok dostępu do filmów i seriali całkowicie legalnie! Dla kogo? Dla naszych abonentów w SOLO M, SOLO L oraz Duetach i Rodzinach a także w Biznes Boxach :) Możecie sprawdzić, czy akcja Was obejmuje wysyłając SMS o treści TAK na numer 800. Promocję aktywujecie na stronie Showmax podając swój numer telefonu. A po roku? Usługę można wyłączyć w dowolnym momencie lub korzystać z niej dalej za standardową opłatą 19,90 miesięcznie.

Jestem z Ewą wielkim fanem Ucha Prezesa i na pewno to będzie jeden z miniseriali, które będziemy oglądać właśnie na Showmaxie. Ola bardzo chciała obejrzeć The Goodwife a Krzysiek chyba na raz  „wciągnie” ponad 220 odcinków oryginalnego Top Geara z Clarksonem, Mayem i Hammondem. A co Wy obejrzycie na Showmaxie?


Źródło: Showmax na rok, dla WasCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie map lublin skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin