cze

26

Roaming krajowy w Play już tylko na nadajnikach Plusa?

No musiałem ukraść ten tytuł, bo od tego się wszystko zaczęło. Prawdziwa kula śnieżna w środku lata (przynajmniej u mnie było dziś bardzo ciepło).

Otóż Grzegorz z Antyweb.pl z ułańską (sorki, tak mi się skojarzyło) fantazją postanowił przekonać innych, że jego hipoteza jest tezą. Oczywiście w tytule jest znak zapytania, ale sądząc po tym, co napisali inni nikt tego nie zauważył. Tak, Grzesiek chcąc czy nie chcąc zlikwidował roaming krajowy z różowymi i pomarańczowymi. Grzesiek nie miał złych intencji i nawet pewnie nie wie, że sprawił tym tekstem i całą lawiną kolejnych wiele radości w jednym biurze na Mordorze. Nie, nie w naszym biurze.

A fakty są takie, że nie likwidujemy roamingu i dalej współpracujemy ze wszystkimi partnerami starając się optymalnie wykorzystać udostępnione nam zasoby. Koniec roamingu w Timo? Absolutnie NIE. Nasz umowa obowiązuje jeszcze wiele lat i mamy zamiar z niej non stop korzystać. Chcielibyśmy nawet więcej, ale… do tanga trzeba dwojga. Po niemiecku tango to das tango?

Niewykluczone, że ktoś z Was nagle stracił możliwość wyboru różowego i nagle znalazł się w zasięgu naszego LTE. Jeżeli jest Wam z tym źle (?) to zadzwońcie do nas. Podczas rozmowy konsultant udostępni Wam Timo again. Jak łobuzy tego nie zrobią to się poskarżcie.

Oczywiście mnóstwo osób nie straciło takiej możliwości i teraz nie wiedzą kompletnie o czym piszę… No tak, ale musiałem, bo blogerzy myślą, że wszyscy stracili i nie ma już niczego jest tylko Plus.

Jedna dziennikarka przeczytała gdzieś, że po 4 dniach znowu zmieniamy ustawienia. No ja słyszałem, że jest zupełnie inaczej, ale jak macie jakiś konkretny numer, który naprawdę to przerobił to napiszcie. Tylko uwaga – ja sprawdzę i napiszę jak było naprawdę.

 

PS: Grzegorze z Antyweb.pl proszę, nie gniewajcie się i nie róbcie jutro cover story na temat tego weekendu. Proszę w przyszłości napiszcie to pogadamy. Obiecuję, że odpiszę!!!

PS2: Dziękuję tym redakcjom, które zaszalały i postanowiły do mnie napisać. Było ich niewiele ;-(


Źródło: Roaming krajowy w Play już tylko na nadajnikach Plusa?Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy drukowanie z PDF