lut

23

Razer Phone – tylko w PLAY!

Naprawdę bardzo cieszę się, że mogę przedstawić Wam tę wiadomość :) Ruszamy z przedsprzedażą gamingowego świętego Graala wśród smartfonów. Do naszej oferty wchodzi Razer Phone!

Co jest w nim tak wyjątkowego?

Bardzo mocne podzespoły – potężny procesor Qualcomm Snapdragon 835 wspierany przez aż 8 GB RAMu! Do tego wyświetlacz z odświeżaniem 120 Hz (nazwany przez producenta UltraMotion), dzięki któremu ruch na ekranie jest nadzwyczaj płynny. Na dokładkę na froncie znajdziecie głośniki Dolby Atmos. No i nie zapominajmy też o dużej pojemności – 4000 mAh :) Kto inny mógłby swoim smartfonem dołączyć do #GamersGonnaPLAY jak nie kultowy Razer?

Razer Phone będziemy wysyłać od początku marca. Możecie go kupić zarówno w Stanie Nielimitowanym jak i bez abonamentu za 3199 zł. Chętnych odsyłam do naszego eshopu na play.pl a po zakończeniu przedsprzedaży również na infolinię jak i do naszych salonów :)


Źródło: Razer Phone – tylko w PLAY!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki serwis ekspresów do kawy lublin drukowanie z PDF