lut

23

Razer Phone – tylko w PLAY!

Naprawdę bardzo cieszę się, że mogę przedstawić Wam tę wiadomość :) Ruszamy z przedsprzedażą gamingowego świętego Graala wśród smartfonów. Do naszej oferty wchodzi Razer Phone!

Co jest w nim tak wyjątkowego?

Bardzo mocne podzespoły – potężny procesor Qualcomm Snapdragon 835 wspierany przez aż 8 GB RAMu! Do tego wyświetlacz z odświeżaniem 120 Hz (nazwany przez producenta UltraMotion), dzięki któremu ruch na ekranie jest nadzwyczaj płynny. Na dokładkę na froncie znajdziecie głośniki Dolby Atmos. No i nie zapominajmy też o dużej pojemności – 4000 mAh :) Kto inny mógłby swoim smartfonem dołączyć do #GamersGonnaPLAY jak nie kultowy Razer?

Razer Phone będziemy wysyłać od początku marca. Możecie go kupić zarówno w Stanie Nielimitowanym jak i bez abonamentu za 3199 zł. Chętnych odsyłam do naszego eshopu na play.pl a po zakończeniu przedsprzedaży również na infolinię jak i do naszych salonów :)


Źródło: Razer Phone – tylko w PLAY!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin serwis kopiarek convert Warszawa naprawa ksero Warszawa tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format