wrz

30

Przedsprzedaż Sony Xperia XZ z gratisowymi słuchawkami BT

Dzisiaj zaczynamy przedsprzedaż nowego smartfona Sony. Jeden z serwisów napisał o nim, że to „flagowiec z krwi i kości”. Za krótko z niego korzystałem, żeby jakoś się do tego odnieść.

Nie widać tego na zdjęciach, ale przez zaokrąglone boki Xperia świetnie leży w dłoni. Bardzo mi się też podoba 5-osiowa stabilizacja obrazu i ciekawy jestem jak będzie się sprawować w praktyce. TeStuhr.pl chyba tego chyba nie sprawdzał ;-)

sony-xperia-xz-1
sony-xperia-xz-2
sony-xperia-xz-3
sony-xperia-xz-4
sony-xperia-xz-5
sony-xperia-xz-6

Do przedsprzedaży przewidziano bezprzewodowe słuchawki z określeniem EXTRA BASS, dokładnie model XB950BT. Grają 20 godzin na jednym ładowaniu i wyglądają tak:

sluchawki-sony-mdr-xb950btb

Zainteresowanych odsyłam do strony telefonu w naszym eshopie :) Co prawda chłopaki się sami pogubili w oznaczeniu Sony i zamiast modelu XZ mamy ZX, ale gwarantuję, że już to poprawiamy ;)

Cennik Sony Xperia XZ


Źródło: Przedsprzedaż Sony Xperia XZ z gratisowymi słuchawkami BTCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format kopiarki warszawa tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy