wrz

30

Przedsprzedaż Sony Xperia XZ z gratisowymi słuchawkami BT

Dzisiaj zaczynamy przedsprzedaż nowego smartfona Sony. Jeden z serwisów napisał o nim, że to „flagowiec z krwi i kości”. Za krótko z niego korzystałem, żeby jakoś się do tego odnieść.

Nie widać tego na zdjęciach, ale przez zaokrąglone boki Xperia świetnie leży w dłoni. Bardzo mi się też podoba 5-osiowa stabilizacja obrazu i ciekawy jestem jak będzie się sprawować w praktyce. TeStuhr.pl chyba tego chyba nie sprawdzał ;-)

sony-xperia-xz-1
sony-xperia-xz-2
sony-xperia-xz-3
sony-xperia-xz-4
sony-xperia-xz-5
sony-xperia-xz-6

Do przedsprzedaży przewidziano bezprzewodowe słuchawki z określeniem EXTRA BASS, dokładnie model XB950BT. Grają 20 godzin na jednym ładowaniu i wyglądają tak:

sluchawki-sony-mdr-xb950btb

Zainteresowanych odsyłam do strony telefonu w naszym eshopie :) Co prawda chłopaki się sami pogubili w oznaczeniu Sony i zamiast modelu XZ mamy ZX, ale gwarantuję, że już to poprawiamy ;)

Cennik Sony Xperia XZ


Źródło: Przedsprzedaż Sony Xperia XZ z gratisowymi słuchawkami BTCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin