maj

5

Ponownie otwieramy salony!

Dzisiaj 4 maja – dla jednych Dzień Star Wars, dla drugich urodziny Beaty Kozidrak (Pani Beato, zdrowia i wszystkiego najlepszego!) ????

Dla nas to także pierwszy dzień, w którym do Waszej dyspozycji oddaliśmy salony zlokalizowane w galeriach handlowych. Dosłownie w pojedynczych przypadkach salony-wyspy otworzymy w kolejnym terminie i również będziecie mogli skorzystać z pomocy pracujących tam osób.

Oczywiście w salonach stosujemy wszelkie środki ostrożności, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zarówno naszym konsultantom jak i naszym klientom. To znaczy:

  • montujemy ochronne pleksy przy stanowiskach
  • oddajemy do dyspozycji żele do rąk
  • wyposażamy salony w płyny do dezynfekcji
  • stosujemy ograniczenia co do ilości klientów w salonie
  • wyznaczamy specjalne miejsca, by zachować bezpieczny dystans do konsultantów

Nie udałoby się to, gdyby nie ciężka praca połączonych sił osób pracujących na magazynie i grupy ochotników! Jeszcze raz ogromne dzięki!W związku z otwarciem standardowych salonów zamykamy nasze Punkty Wsparcia Klienta – w tym trudnym czasie doskonale spełniły swoją rolę, pomogły wielu naszym klientom wyjaśnić kwestie, których nie dali rady rozwiązać zdalnie.

Zbieramy komentarze od sprzedawców i klientów po ponownym otwarciu naszych salonów – jeśli będziemy mogli jeszcze wprowadzić jakieś rozwiązania – na pewno to zrobimy!

Pamiętajcie, że wciąż wiele spraw możecie załatwić zdalnie – na przykład przez aplikację Play24. Korzystając z niej można aktywować lub wyłączać usługi, dodawać wybrane pakiety, kontrolować rachunki czy sprawdzać dostępne środki. Umożliwia także szybkie doładowanie konta, daje dostęp do faktur i ułatwia ich opłacenie za pomocą Google Pay, Apple Pay czy BLIKA. Play24 daje również możliwość bezpośredniego kontaktu z konsultantem za pomocą czatu online lub połączenia z Obsługą Klienta. No i co ważne – jest darmowa i dostępna zarówno w Google Play jak i App Store.

The post Ponownie otwieramy salony! appeared first on Blog Play.


Źródło: Ponownie otwieramy salony!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin drukowanie z PDF naprawa ekspresów serwis ekspresów do kawy lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format