cze

7

Półtora mega

Wczoraj potwierdzilem wprowadzone ograniczenie prędkości mobilnego netu w zasięgu naszych partnerów roamingowych. Czytałem wczoraj Wasze komentarze i pytania i pozwolę sobie odpowiedzieć na przynajmniej kilka z nich.

Dlaczego wprowadzamy ograniczenia? Powodów jest kilka i nie będę wchodził w szczegóły, ale przy okazji coraz więcej klientow zaczyna korzystać z naszej własnej sieci, którą intensywnie rozbudowujemy. Sporo klientow jest na sztywno w zasięgu roamingu nawet jeżeli często to nie jest potrzebne. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że są klienci, którzy nie mają innego wyjścia.

W nawiązaniu do tego kolejne pytanie. Czy to koniec roamingu krajowego? Nie, absolutnie nie.

Czy w roamingu udostępnimy LTE? Nie mamy takich planów. LTE czeka na Was w zasięgu PLAY – oczywiście bez limitu prędkośći w ramach FUP oczywiście.

Za chwilę obniżycie szybkość jeszcze bardziej? Nie ma takich planów. Wiem, że 1,5 Mega głowy nie urywa, ale pozwala na korzystanie ze smartfona, włączając możliwość oglądania video w formacie dvd. Ostatnio nasi różowi koledzy sporo o tym mówili i promowali.

„Ograniczacie prędkość bo oszczędzacie kasę na celebrytów” – to mój ulubiony komentarz. Ja wiem, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Ale, nie. Zapewniam, Was, że nie ma to żadnego związku. My nawet chcemy wydawć więcej na sieć ;-)

Czy to jest test? Nie, to nie jest test

Czy jest szansa na wyższe prędkości? Cuda czasem się zdarzają dlatego polecam coś pewnego czyli nasz własny zasięg – tutaj czeka na Was LTE.

Przypominam o wifi callingu. Jeżeli macie urządzenie (Apple, Samsung, LG) z tą usługą zawsze warto z niej korzystać

Czekam na kolejne pytanie, na które postaram się dziś odpowiedzieć.

 

 


Źródło: Półtora megaCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format