sty

29

PLAY24 jeszcze raz

W poniedziałek po cichu włączyliśmy ponownie nową wersję PLAY24. Tym razem wszystko wygląda, że jest stabilnie.

Dla przypomnienia – system jest teraz integralną częścią portalu Play.pl. Zmieniliśmy m.in. zakładkę ze zgłoszeniami, pojawiło się też kilka dodatkowych usprawnień. Oprócz zmian graficznych i nawigacyjnych intensywnie pracowaliśmy nad wnętrzem systemu, czyli tym, czego żaden użytkownik nie widzi ale ma istotny wpływ na wydajność.

newPlay24_3

Od poniedziałku stopniowo uruchamialiśmy nową wersję Play24 dla wszystkich klientów. Jeśli pojawią się jakieś problemy z wyświetlaniem – usuńcie proszę ciasteczka i cache w przeglądarce. Jestem pewien, że wszyscy odczujecie poprawę jakości korzystania z Play24 :-) Piszcie koniecznie jak coś nie działa.

Mały update na temat aplikacji Play24 dla systemu Windows Phone – jesteśmy już na finiszu :-) . Tak wiem, ze pisałem, ze będzie na koniec 2013. Nie udało się, ale Q1 wygląda bardzo realnie . Jeśli wszystko pójdzie dobrze to już niedługo będziemy mogli zaprosić kilka osób (WP-heavy userów) do przetestowania apki przed oficjalnym udostępnieniem :-)


Źródło: PLAY24 jeszcze razCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie z PDF serwis ekspresów do kawy warszawa drukowanie projektów w lublinie