wrz

12

play.pl/iPhone

Od jakiegoś czasu wrzesień jest jednym z gorętszych okresów roku przez coroczne wydarzenia organizowane przez Apple. Trzeba przyznać jedną rzecz – nowe iPhone’y są na ustach niemal wszystkich. I ja to doskonale rozumiem. Sam potrafiłem stać w kolejce w Berlinie czy Dreźnie po nowe jabłuszka ;)

Jutro wielki keynote, szykuje się jubileusz i naprawdę jestem ciekaw, co zobaczymy na scenie w Cupertino. Wiem tyle, ile Wy z przecieków, więc bardzo chętnie zobaczę transmisję na żywo w #iChwili z chłopakami z iMagazine. Nie mogę się doczekać okrzyków radości, może dla niektórych rozczarowania, ale i porządnej dawki amazingu ;)

Tymczasem postanowiliśmy ruszyć ze zbieraniem zgłoszeń zainteresowanych osób. Na dedykowanej stronie play.pl/iphone możecie się zapisać. Gorąco Was do tego zachęcam! Jak będzie wiadomo co i jak to zadzwonimy, opowiemy o ofercie i powiemy ile trzeba będzie zapłacić. W kościach czuję, że ogólnie nie będzie tanio, ale my jak zawsze damy radę :)

Czy zapisanie się na stronie oznacza, że mam zarezerwowanego iPhone’a? Jeszcze nie, wrzucenie na stronie swojego telefonu nie jest zobowiązujące. Pamiętajcie, że jeśli strasznie zależy Wam na nowych iPhone’ach to najlepiej decydować się na nie jak najszybciej. Odwiedzajcie też bloga, bo będziemy pisać kiedy startujemy ze sprzedażą.

(fotka w tle to ja i mój złoty iPhone 6s; zdjęcie w tekście to 7 Plus, z którego korzystam do tej pory)


Źródło: play.pl/iPhoneCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin drukowanie z PDF drukowanie z internetu