cze

22

PLAY ma już 6 000 stacji – komunikat prasowy

Warszawa, 21 czerwca 2018 roku

PLAY ma już 6 000 stacji

Największy operator w Polsce, tak, jak zapowiadał, dynamicznie i konsekwentnie rozszerza swoją sieć – teraz ma 6 000 nadajników.

PLAY skutecznie realizuje swój proces inwestycyjny, którego celem jest osiągniecie własnej, niezależnej sieci obejmującej cały kraj. Sześciotysięczny nadajnik właśnie został uruchomiony na stadionie Korony Kielce i wyposażony jest we wszystkie częstotliwości, będące w posiadaniu operatora. To dowód na to, że PLAY, nie dość, że przyspieszył z budową, to jeszcze każda z powstających stacji jest zaprojektowana tak, aby maksymalnie wykorzystać jej potencjał.

Ambitny cel na rok 2018, czyli wybudowanie ponad 1000 nadajników  jest realizowany zgodnie z planem, mimo, że proces inwestycyjny w Polsce jest dużym wyzwaniem dla operatorów. Inwestycje konsekwentnie obejmują zarówno miasta, jak i tereny wiejskie, co pozwoli zwiększyć zasięg w ujęciu terytorialnym i w 2020 osiągnąć ogólnokrajowe pokrycie.

 

A do komunikatu mam dla Was też film, który zrobiliśmy właśnie pod nadajnikiem #6000 :)


Źródło: PLAY ma już 6 000 stacji – komunikat prasowyCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie lublin skanowanie Lublin drukowanie map lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format