lip

28

PLAY for Future znów za rok?

To był niezwykły weekend. W sumie to nie wiedziałem czego się spodziewać.Nigdy wcześniej nie byłem na hakatonie i kompletnie nie znałem tego środowiska. Na PLAY for Future przyjechało mnóstwo zdolnych i pozytywnych osób. Prezentacje prezentacjami, ale to co się działo w nocy i nad ranem było dla mnie niezwykle energetycznym doświadczeniem. Sam mam już kilka pomysłów na aplikację i chyba założę GruchaApp, który za kilka lat przejmie jakiegoś giganta jak Yahoo czy innego Facebooka ;-)

A tak na poważnie to bardzo dziękuję wszystkim ekipom, które do nas przyjechały. Masę genialnych pomysłów w dużej części zrealizowanych w ciągu tych kilkunastu godzin pracy. Razem z naszym partnerem technologicznym Google jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem. Najlepsze drużyny wracają do domów ze smartfonami HTC, ale jestem przekonany, że już za kilka tygodni, może miesięcy ci kreatywni ludzie zdobędą coś więcej – poważnego partnera biznesowego. PLAY bardzo poważnie jest zainteresowany współpracą z developerami i wiem, że na tej imprezie to się nie skończy.

Wrzucam kilka zdjęć, żebyście poczuli klimat imprezy:

IMG_0511

IMG_0501

IMG_0480

IMG_0479

IMG_9791

IMG_9786

IMG_9405

IMG_9354

IMG_9329

IMG_9201

IMG_9140

Bardzo dziękuję i pozdrawiam pozytywnych ludzi z Google, HTC, Game Technologies, Materialination i Politechniki Białostockiej.

To co działo się na PLAY for future bardzo przypomina atmosferę PLAY weekendów. Zbliża się kolejny, dlatego już wkrótce więcej szczegółów na ten temat.


Źródło: PLAY for Future znów za rok?Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe drukowanie skanowanie Lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki serwis ekspresów do kawy warszawa wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin