lip

22

Nowe, wyjątkowe Play.pl w wersji beta

Co by nie mówić to nasze główne wuwuwu od zawsze wyznacza pewien standard i każda wersja wnosi coś nowego. Na naszym obecnym portalu często wzoruje się konkurencja, do czego zachęcamy – w końcu naśladowanie to ponoć najwyższa forma uznania ;-)

Dlatego też dzisiaj uruchamiamy wersję beta nowego Play.pl – zmiany dotyczą samego portalu i sklepu internetowego. Zobaczycie przebudowany serwis, zupełnie zmieniony layout i ciekawe rozwiązania. Do tego oczywiście duże grafiki i płynne animacje. To wersja beta, więc nie zobaczycie jej wszyscy od razu.

home_page_screen

Miło nam poinformować, że strona jest w pełni responsywna (projektowana jako RWD) i będzie dostosowywać się do rozmiaru i rozdzielczości wyświetlacza. Dzięki temu będzie świetnie prezentować się nie tylko na komputerach/laptopach, ale i na smartfonach, tabletach i innych urządzeniach mobilnych.

Play RWD

Zaprosiliśmy na czwartek dziennikarzy, bo chcemy im opowiedzieć więcej dlaczego nasz portal wygląda tak, a nie inaczej oraz jak pracowaliśmy nad jego przygotowaniem i dlaczego naszym zdaniem jest to jeden z ciekawszych projektów na rynku.

To dopiero wersja beta i dlatego cały czas możecie korzystać ze starego portalu. Co bardzo ważne – ciągle pracujemy nad nową stroną i dlatego mogą zdarzyć się na niej błędy. Jeśli jakieś zauważycie napiszcie proszę o tym na nowy-serwis@play.pl a na pewno się tym zajmiemy. Szczególnie aktywni poszukiwacze „bugów” mają szansę otrzymać od nas miły prezent.


Źródło: Nowe, wyjątkowe Play.pl w wersji betaCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie z PDF projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format serwis ekspresów naprawa ekspresów Lublin w Lublinie