sty

27

Nowe pakiety internetowe

Ok obiecałem napisać co dalej z darmowym LTE do końca roku 2014. Tak sobie czytam komentarze i po niektórych widzę, że doceniacie promo dopiero jak się kończy. Nic na to nie poradzę ;-( Kiedy ogłaszaliśmy to promo chyba 09.09.2013 roku to przyjęcie było takie sobie. Zasady były jasno i do znudzenia komunikowane. Nielimitowane LTE do końca 2014. Poszliśmy krok dalej i postanowiliśmy przedłużyć promocję z uwagi na ostatnie prace nad pakietami. Pakiety są już gotowe.

Od kilku dni wyłączamy promo. Zaczęliśmy od tych z Was, którzy korzystają bardzo, bardzo mało z mobilnego netu na smartfonach. Obecnie tych, którzy korzystają więcej, ale ciągle mieszczą się w pakiecie. Pod koniec tygodnia wyłączymy tak zwanym heavy userom, czyli tym, którzy garściami korzystali z darmowego LTE.

Dziś w nocy startujemy z nowymi pakietami. Ten najważniejszy to 20 zł miesięcznie za nielimitowane LTE. Pytanie do heavy userów:

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post’s poll.

W ofercie Red Bull Mobile oferta nie zmienia się.

Szczegóły w regulaminach:

Regulamin Internet bez limitu B2B

Regulamin Internet bez limitu B2C

Regulamin Pakiet Nielimitowany Internet B2B

Regulamin Pakiet Nielimitowany Internet B2C


Źródło: Nowe pakiety internetoweCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format