sty

27

Nowe pakiety internetowe

Ok obiecałem napisać co dalej z darmowym LTE do końca roku 2014. Tak sobie czytam komentarze i po niektórych widzę, że doceniacie promo dopiero jak się kończy. Nic na to nie poradzę ;-( Kiedy ogłaszaliśmy to promo chyba 09.09.2013 roku to przyjęcie było takie sobie. Zasady były jasno i do znudzenia komunikowane. Nielimitowane LTE do końca 2014. Poszliśmy krok dalej i postanowiliśmy przedłużyć promocję z uwagi na ostatnie prace nad pakietami. Pakiety są już gotowe.

Od kilku dni wyłączamy promo. Zaczęliśmy od tych z Was, którzy korzystają bardzo, bardzo mało z mobilnego netu na smartfonach. Obecnie tych, którzy korzystają więcej, ale ciągle mieszczą się w pakiecie. Pod koniec tygodnia wyłączymy tak zwanym heavy userom, czyli tym, którzy garściami korzystali z darmowego LTE.

Dziś w nocy startujemy z nowymi pakietami. Ten najważniejszy to 20 zł miesięcznie za nielimitowane LTE. Pytanie do heavy userów:

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post’s poll.

W ofercie Red Bull Mobile oferta nie zmienia się.

Szczegóły w regulaminach:

Regulamin Internet bez limitu B2B

Regulamin Internet bez limitu B2C

Regulamin Pakiet Nielimitowany Internet B2B

Regulamin Pakiet Nielimitowany Internet B2C


Źródło: Nowe pakiety internetoweCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin