wrz

27

Nie ma lepszej promocji w MNP! Z Samsungiem 9 miesięcy gratis

W ubiegłym tygodniu wprowadziliśmy promocję 6 miesięcy na abonament za 0 zł dla klientów, którzy przeniosą numer do PLAY.

Nieważne, którą ofertę wybierzesz (S,M czy L), zawsze pierwsze 6 miesięcy abonamentu otrzymasz w prezencie.

Rabat obejmuje również opłatę za urządzenie, na które się zdecydujesz. Chcesz ofertę bez telefonu? Nie zapłacisz pół roku abonamentu.

Czy może być lepiej?! Oczywiście, że tak!

Wybierając smartfon od Samsunga w  SOLO / DUET / RODZINA / POKOLENIA w Ofercie L przenoszący numer otrzymają 9 miesięcy abonamentu za 0 zł(oczywiście na abonament razem ze smartfonem).

Co bardzo ważne benefity 6 i 9 miesiecy za darmo są również dostępne dla klientów utrzymujących się w Play w wybranych ofertach.

Czy tylko w naszych indywidualnych ofertach coś zmieniamy? Nie ????

Jeśli prowadzisz firmę, także mamy coś dla Ciebie!

Wybierz taryfę Biznes Box Ultra, przenieś numer do PLAY, a dostaniesz rabat 10 lub 15 zł przez cały okres umowy. Ale to nie wszystko. Dobierając do oferty smartfon Samsung, opłaty za niego będą zrabatowane do 0 zł przez 9 miesięcy.  Dalej i niezmiennie wszystkie inne sprzęty będą za free przed pół roku.

Rabat na Samsung także w  FORMUŁA MIX

Jeśli przeniesiesz do nas numer, zdecydujesz się na nowy numer lub chcesz go przedłużyć, a do tego wybrałeś smartfona Samsung to możesz zapomnieć o pierwszych trzech doładowaniach ????

No i na deser coś dla naszych miłośników Red Bull Mobile oraz ekstremalnego kontentu.

Wybierając ofertę RBM SieMa ze smartfonem nie płacisz za abonament przez pierwsze 3 miesiące, a niewykorzystane GB w Red Bull MOBILE przechodzą na kolejne miesiące. Lepiej? No to przenieś do nas numer i wybierz ofertę RBM SieMa Wypas 199 zł z Samsungiem, a 6 miesięcy abonamentu otrzymasz w prezencie. Ta oferta to prawdziwy wypas! Red Bull doda Ci skrzydeł!

Utrzymanie


Źródło: Nie ma lepszej promocji w MNP! Z Samsungiem 9 miesięcy gratisCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie Lublin serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie skanowanie dokumentacji lublin skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan