wrz

27

Nie ma lepszej promocji w MNP! Z Samsungiem 9 miesięcy gratis

W ubiegłym tygodniu wprowadziliśmy promocję 6 miesięcy na abonament za 0 zł dla klientów, którzy przeniosą numer do PLAY.

Nieważne, którą ofertę wybierzesz (S,M czy L), zawsze pierwsze 6 miesięcy abonamentu otrzymasz w prezencie.

Rabat obejmuje również opłatę za urządzenie, na które się zdecydujesz. Chcesz ofertę bez telefonu? Nie zapłacisz pół roku abonamentu.

Czy może być lepiej?! Oczywiście, że tak!

Wybierając smartfon od Samsunga w  SOLO / DUET / RODZINA / POKOLENIA w Ofercie L przenoszący numer otrzymają 9 miesięcy abonamentu za 0 zł(oczywiście na abonament razem ze smartfonem).

Co bardzo ważne benefity 6 i 9 miesiecy za darmo są również dostępne dla klientów utrzymujących się w Play w wybranych ofertach.

Czy tylko w naszych indywidualnych ofertach coś zmieniamy? Nie ????

Jeśli prowadzisz firmę, także mamy coś dla Ciebie!

Wybierz taryfę Biznes Box Ultra, przenieś numer do PLAY, a dostaniesz rabat 10 lub 15 zł przez cały okres umowy. Ale to nie wszystko. Dobierając do oferty smartfon Samsung, opłaty za niego będą zrabatowane do 0 zł przez 9 miesięcy.  Dalej i niezmiennie wszystkie inne sprzęty będą za free przed pół roku.

Rabat na Samsung także w  FORMUŁA MIX

Jeśli przeniesiesz do nas numer, zdecydujesz się na nowy numer lub chcesz go przedłużyć, a do tego wybrałeś smartfona Samsung to możesz zapomnieć o pierwszych trzech doładowaniach ????

No i na deser coś dla naszych miłośników Red Bull Mobile oraz ekstremalnego kontentu.

Wybierając ofertę RBM SieMa ze smartfonem nie płacisz za abonament przez pierwsze 3 miesiące, a niewykorzystane GB w Red Bull MOBILE przechodzą na kolejne miesiące. Lepiej? No to przenieś do nas numer i wybierz ofertę RBM SieMa Wypas 199 zł z Samsungiem, a 6 miesięcy abonamentu otrzymasz w prezencie. Ta oferta to prawdziwy wypas! Red Bull doda Ci skrzydeł!

Utrzymanie


Źródło: Nie ma lepszej promocji w MNP! Z Samsungiem 9 miesięcy gratisCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin plakaty lublin tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format