paź

7

Mnóstwo atrakcji w strefie PLAY na Poznań Game Arena

Tak jak i w ubiegłym roku tak i teraz będziemy obecni na jednym z najważniejszych wydarzeń poświęconych gamingowi w Polsce. W najbliższy weekend kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających wpadnie na Poznań Game Arena. Wśród nich będzie Krzysiek (właśnie jedzie pociągiem) i ja (dotrę wieczorem).

Naszą strefę znajdziecie w hali 6A. Naprawdę trudno nas przeoczyć ;) Ale po kolei, czego możecie oczekiwać?

Przede wszystkim wyższy poziom gamingu i to całkiem dosłownie – pojedynki mistrzów, które będą rozgrywane w powietrzu! Niekoniecznie opanowaliśmy sztukę lewitacji, ale pomoże nam w tym specjalny podnośnik ;) Oczywiście starcia 1 na 1 będą komentowane przez naszych prowadzących! Najlepsze jest to, że sami będziecie mieć szansę wziąć w nich udział! Jestem ciekawy tych rozgrywek, bo nie zdarza się to codziennie.

Oczywiście nie może zabraknąć turniejów 5 na 5 w strefie gamingowej. Super sprzęt do gry wraz z wygodnymi fotelami czekają na graczy CS i LOLa. Mamy też strefę VR, gdzie zagracie w Play Invaders oraz nową produkcję, gdzie będziecie musieli wykazać się równowagą i ostrożnością. Co to takiego? Przyjdźcie, żeby się dowiedzieć :)

W sobotę i niedzielę mamy dla Was strefę meet-up, gdzie będziecie mogli spotkać naszych YouTuberów i przybić high five, zrobić sobie z nimi fotkę czy gifa. Będziecie też mogli zobaczyć najciekawszy sprzęt z naszej oferty. A jest co oglądać – zobaczcie jakie zestawy mamy na stronie.

Na wyższym poziomie przygotowaliśmy strefę chill-out, gdzie zarówno Wy jak i Wasze smartfony będą mogły odzyskać energię ;) Muzykę dostarczy oczywiście TIDAL!

Chcecie dostać się na PGA, ale nie macie wejściówki? Obserwujcie nasze konta na portalach społecznościowych, bo właśnie tam będziecie mogli je wygrać :)

Pamiętajcie też o naszej akcji z portalem dogry.pl, gdzie możecie zdobyć dodatki do gier!

No, trochę się rozpisałem, ale to pokazuje jak dużo atrakcji dla Was przygotowaliśmy – także pady, klawiatury i myszki w dłoń i w drogę na Poznań Game Arena ;) Fotki we wpisie są z poprzedniej edycji – będziemy na bieżąco dzielić się ciekawszymi materiałami na moim Facebooku, Twitterze i Instagramie :)


Źródło: Mnóstwo atrakcji w strefie PLAY na Poznań Game ArenaCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin kserokopiarki kopiarki warszawa drukowanie projektów w lublinie