paź

7

Mnóstwo atrakcji w strefie PLAY na Poznań Game Arena

Tak jak i w ubiegłym roku tak i teraz będziemy obecni na jednym z najważniejszych wydarzeń poświęconych gamingowi w Polsce. W najbliższy weekend kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających wpadnie na Poznań Game Arena. Wśród nich będzie Krzysiek (właśnie jedzie pociągiem) i ja (dotrę wieczorem).

Naszą strefę znajdziecie w hali 6A. Naprawdę trudno nas przeoczyć ;) Ale po kolei, czego możecie oczekiwać?

Przede wszystkim wyższy poziom gamingu i to całkiem dosłownie – pojedynki mistrzów, które będą rozgrywane w powietrzu! Niekoniecznie opanowaliśmy sztukę lewitacji, ale pomoże nam w tym specjalny podnośnik ;) Oczywiście starcia 1 na 1 będą komentowane przez naszych prowadzących! Najlepsze jest to, że sami będziecie mieć szansę wziąć w nich udział! Jestem ciekawy tych rozgrywek, bo nie zdarza się to codziennie.

Oczywiście nie może zabraknąć turniejów 5 na 5 w strefie gamingowej. Super sprzęt do gry wraz z wygodnymi fotelami czekają na graczy CS i LOLa. Mamy też strefę VR, gdzie zagracie w Play Invaders oraz nową produkcję, gdzie będziecie musieli wykazać się równowagą i ostrożnością. Co to takiego? Przyjdźcie, żeby się dowiedzieć :)

W sobotę i niedzielę mamy dla Was strefę meet-up, gdzie będziecie mogli spotkać naszych YouTuberów i przybić high five, zrobić sobie z nimi fotkę czy gifa. Będziecie też mogli zobaczyć najciekawszy sprzęt z naszej oferty. A jest co oglądać – zobaczcie jakie zestawy mamy na stronie.

Na wyższym poziomie przygotowaliśmy strefę chill-out, gdzie zarówno Wy jak i Wasze smartfony będą mogły odzyskać energię ;) Muzykę dostarczy oczywiście TIDAL!

Chcecie dostać się na PGA, ale nie macie wejściówki? Obserwujcie nasze konta na portalach społecznościowych, bo właśnie tam będziecie mogli je wygrać :)

Pamiętajcie też o naszej akcji z portalem dogry.pl, gdzie możecie zdobyć dodatki do gier!

No, trochę się rozpisałem, ale to pokazuje jak dużo atrakcji dla Was przygotowaliśmy – także pady, klawiatury i myszki w dłoń i w drogę na Poznań Game Arena ;) Fotki we wpisie są z poprzedniej edycji – będziemy na bieżąco dzielić się ciekawszymi materiałami na moim Facebooku, Twitterze i Instagramie :)


Źródło: Mnóstwo atrakcji w strefie PLAY na Poznań Game ArenaCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie drukowanie map lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format