sty

31

Mamy najszybszy mobilny Internet wg speedtest.net

Stali czytelnicy bloga pamiętają akcję Smart Net Surfers. Objechaliśmy całą Polskę i wykonaliśmy mnóstwo testów mobilnego Internetu. Nie było wtedy LTE a HSPA, mieliśmy mniej masztów niż mamy obecnie a mimo to wyniki bardzo nas usatysfakcjonowały – wygraliśmy w kategorii ping oraz download i zajęliśmy drugie miejsce przy uploadzie.

Click here to view the embedded video.

Pomiary wykonywaliśmy przez najpopularniejszą aplikację Speedtest, za którą stoi firma Ookla. Ta sama firma prezentuje wyniki statystyczne wszystkich testów, które wykonali użytkownicy ich strony i programu. Jak się okazuje od 6 miesięcy to my jesteśmy numerem jeden jeśli chodzi o średnią prędkość uzyskiwaną na smartfonach zarówno odbierania danych jak i ich wysyłania.

Domyślam się, że pod tym wpisem pojawią się przeróżne komentarze w stylu czy Speedtest jest miarodajny czy nie. Pewnie ktoś napisze, że u niego coś nie działa, ale patrząc tak z perspektywy czasu na całość to jestem mega dumny. Kiedy w 2013 startowaliśmy z LTE to sporo osób robiło sobie z nas żarty. 13 miast? Z czym do ludzi Gruszka? Był przecież już gigant na tym rynku. Po raz kolejny PLAY pokazał, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i przegoniliśmy lidera. Oczywiście ciągle jest dużo do zrobienia, ale doskonale zdajemy sobie sprawę i działamy. Szczególnie pozdrawiam tutaj czytelników ze Śląska. Wielkie gratulacje dla całego teamu technicznego i marketingowego. Musimy to oblać gruszkowym soczkiem ;-)

Wyniki

Mogę to potwierdzić pomiarem wykonanym przed momentem ;-)

Wynik LTE


Źródło: Mamy najszybszy mobilny Internet wg speedtest.netCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan drukowanie z PDF