mar

27

LG G Flex 2 mój pierwszy wpis „modowy”

Ok. Dałem trochę ciała bo film już dawno powinien być opublikowany ;-(

Nie ma już przedsprzedaży i nie ma kozackich blink-blink etui… bo przedsprzedaż cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że nic już nie zostało. Oczywiście dziś kupując ten super oryginalny smartfon ciągle dostaniecie coś ekstra ;-) A nasza wyłączność na ten model LG kończy się… za kilka dni.

Ale skoro film jest to tak weekendowo wrzucam go. Co ciekawe to chyba jedyna relacja z tego eventu, na której głównym bohaterem nie są celebryci, nie ZUOsukienka tylko smartfon LG G Flex 2. Na tak zwanym featuringu nasza Patka.

Zobaczcie jak otarłem się o świat mody ;-) A tak poważnie, jeżeli szukacie coś oryginalnego w sensownej cenie i lubicie Andka – ten FLEX 2 jest dla Was!

PS: Muszę powiedzieć, że na żywo blogerki modowe są całkiem sympatyczne… a może ja też zostanę tshirt szafiarzem?

miłego weekendu kochani


Źródło: LG G Flex 2 mój pierwszy wpis „modowy”Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie projektów w lublinie skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan drukowanie z internetu