maj

27

LA LA LAND w PLAY NOW za DARMO

Co 2 tygodnie w sekcji PLAY Kino mamy dla Was filmowy prezent do obejrzenia zupełnie za darmo dla każdego korzystającego z PLAY NOW. Jakiś czas temu zapowiadałem prawdziwy kinowy hit. Film, o którym było bardzo głośno. Film, który zgarnął mnóstwo, mnóstwo nagórd, w tym 6 Oscarów na tegorocznej Gali! Przez aplikację i stronę internetową możecie zobaczyć:

LA LA LAND

Jeśli nie udało Wam się obejrzeć tego musicalu w kinie to teraz jest najlepsza okazja, by to nadrobić. Usiądźcie wygodnie, przygotujcie się do oglądania i odpalcie film:

  • w aplikacji PLAY NOW w sekcji PLAY Kino (skąd możecie także przenieść obraz na duży ekran telewizora lub projektora z użyciem Google Chromecast)
    lub
  • przez stronę PLAYNOW.pl (musicie być zalogowani do PLAY NOW, by zobaczyć stronę)

A po filmie? Cóż, muzyka jest tak świetna, że warto ją przesułchać jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz i jeszcze raz. Najlepiej w TIDALu:

Udanego weekendu ;)


Źródło: LA LA LAND w PLAY NOW za DARMOCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin plakaty lublin skanowanie dokumentacji lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin