maj

30

Już od piątku – LG G4 w Play

Lubię takie gorące premiery. Miałem G4 dosłownie kilka sekund w rękach i czuję wielki niedosyt, bo potencjał jest ogromny. Prywatnie bardzo intryguje mnie jak będzie sobie radzić ta elegancka skórzana obudowa po kilku miesiącach. Efekt może być bardzo ciekawy.

Już jutro (29.05) wszyscy zainteresowani będą mogli kupić go w PLAY. Wprowadzamy go jako pierwsi w Polsce :-)

LG G4 aparat

Będziecie mieć do wyboru 3 kolory z tyłem skórzanym:

LG tył skórzany

 

I trzy opcje kolorystyczne w wariancie z tylną klapką wykonaną z solidnego plastiku:

LG tył plastikowy

Warto się pospieszyć, gdyż do wyczerpania zapasów w eshopie do zestawu dokładamy słuchawki bezprzewodowe LG Tone Infinim :-)

LG Tone Infinim Gold

Co więcej osoby, które zdecydują się na zakup G4 otrzymają ebooka uznanego polskiego fotografa Jacka Boneckiego o tytule Jak fotografować smartfonem. To świetna lektura w dzisiejszych czasach, gdy najlepszym aparatem jest to, co mamy pod ręką – a komórka niemal zawsze towarzyszy nam w kieszeni bądź w przypadku pań – w torebce.

Jak fotografować smartfonem

Zobaczcie jakie fotki robi Jacek wykorzystując aparat w G4:

G4_01
G4_02
G4_03
G4_04
G4_05
G4_06

Cennik LG G4

Niestety nie mam własnych fotek z G4 ponieważ nie dotarłem na dzisiejszy warsztat foto LG a szkoda. Ale obiecuję, że to nadrobię i zrobie z tego video.

Co myślicie o tym supersmartfonie? Postaram się z LG wyszarpać kilka ebooków specjalnie dla zacnych komentatorów.


Źródło: Już od piątku – LG G4 w PlayCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe drukowanie skanowanie Lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy