gru

20

Huawei Watch GT 2 z prezentem!

Zegarek na nadgarstku towarzyszył mi odkąd pamiętam. Premiery pierwszych urządzeń noszonych (wtedy nawet nie zegarków, ale połączonych z telefonem sportowych opasek) były naprawdę czymś fascynującym i nowym. Dobrze widzieć jak rozwinął się ten rynek i że mamy obecnie do dyspozycji tak dobry sprzęt jak Huawei Watch GT 2.

Tuż przed Świętami mamy dla Was dobry powód, by wybrać wersję Classic o tarczy 42 mm. Do zakupionych zegarków dodajemy bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeLace. To bardzo sprytna konstrukcja, a jeśli jeszcze jej nie znacie już śpieszę z przedstawieniem najciekawszych funkcji.

Po pierwsze – ładowanie. Niektóre słuchawki wymagają specjalnych ładowarek z niestandardowymi stykami, pinami czy innym złączem. Nie w tym przypadku. Tutaj nawet nie potrzebujemy dodatkowego kabla ;) W samych słuchawkach, przy pilocie sterującym ukryte jest złącze USB-C, które wystarczy… podpiąć do telefonu. I ładowanie ich wykorzystuje baterię telefonu – wystarczy 5 minut ładowania, by odtwarzać muzykę przez 4 godziny.

Co więcej – przez pierwsze takie podpięcie słuchawek do gniazda telefonu następuje ich automatyczne sparowanie (przy telefonach Huawei i Honor z EMUI 9.1 i wyższym). A do tego cała konstrukcja jest wodoszczelna, co potwierdza certyfikat IPX5.

Spieszcie się, spodziewamy się dużego zainteresowania a liczba zegarków ze słuchawkami jest ograniczona!

The post Huawei Watch GT 2 z prezentem! appeared first on Blog Play.


Źródło: Huawei Watch GT 2 z prezentem!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin