kwi

13

Huawei będzie numerem jeden czyli #OO

Ok, to może dosyć prowokacyjny tytuł, taki trochę w stylu popularnych blogerów ;-) Tak poważnie coś w tym jest i prędzej czy póżniej sami zobaczycie. Może brakuje w tym wszystkim jeszcze trochę amerykańsko-koreańskiego blichtru, ale każde kolejne urządzenie Huawei wnosi coś nowego i krok po kroku wzmacnia pozycję tej marki. Nie inaczej jest w przypadku nowego flagowca, czyli modelu P9.

unspecified-6

Tak się składa, że miałem okazję być tydzień temu w deszczowym Londynie na premierze tego smartaparatu. Tak przynajmniej jest ten smartfon pozycjonowany. Najważniejsza jest fotografia i nie ma w tym nic nowego, bo to najpopularniejesza dodatkowa funkcja w smartfonach już od kilku lat. Ważne, że Huawei szuka nowych innowacyjnych rozwiązań. I ja bardzo lubię, kiedy zmiana jest wyraźna, mocna i na dobre. Chwaliłem za to LG za model G5 pochwalę teraz Huawei P9. To nie jest lekki lifting, to jest zupełnie inny smartfon od swojego poprzednika, czyli bardzo chwalonego modelu P8. P8 zresztą zrobiłem wszystkie fotki do tego wpisu.

unspecified-5

Ok, nie zmienił się ekran. Jest taki sam jak poprzednio, ale to nie jest nic złego, bo poprzedni był bardzo dobry. Ja nie jestem wielkim fanem wyświetlaczy-polepszaczy.

unspecified-6

Mocniejsza bateria, port USB typu C, szybkie ładowanie, nowa nakładka na Androida (która z tego co wiem nie podoba się wszystkim), znany z biznesowego modelu Mate S (niedawno wprowadzony do oferty) czytnik linii papilarnych na tylnej obudowie to… tylko drobiazgi w porównaniu z aparatem… a właściwie dwoma aparatami przygotowanymi we współpracy z Leica.

unspecified

W sumie to nie znam się na tych wszystkich mega i ultra pixelach, ale intryguje mnie to zupełnie nowe podejście. Przygotowujemy krótki film ze szczególnym uwzględnieniem aparatu i mam nadzieję, że spodobają się Wam moje fotki. To może drobiazg, ale miły. Aparat w P9 nie jest wypukły, jest płaski. Da się? Da się ;-)

unspecified-3

Na koniec dobre info to cena, która podobnie jak poprzednio w modelu P8 przenosi nas taryfę niżej a to chyba wszyscy lubią ;-) Niedługo przedsprzedaż w PLAY. Zapraszam!

PS: Czytałem plotki, że jeden klub piłkarski rozmawia z Huawei o sponsoringu. Jeżeli tak się stanie to … ;-)


Źródło: Huawei będzie numerem jeden czyli #OOCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy