gru

8

Gamingowe nowości w eshopie

Pisałem Wam już w notce, że mamy największą ofertę gamingową wśród operatorów. Mnóstwo sprzętu, akcesoriów i gadżetów, które uprzyjemnią rozgrywkę. Nie przestajemy na laurach i od tamtego czasu pojawiło się trochę nowości, o których chcę Wam powiedzieć ;)

Dzisiaj do fioletowej oferty trafił Xbox One X, czyli najpotężniejsza konsola na rynku. Ponoć wrażenia z gry niesamowite, nie miałem możliwości się jeszcze przekonać jak wypada 4K i HDR. Dużo było szumu, dużo widziałem postów i dyskusji na ten temat w mediach i zapowiada się naprawdę, naprawdę wybitnie :) Znacie Nvidia Shield TV? To coś więcej niż konsola. Można na nią także streamować gry z PC opartego na Windowsie lub smartfona z Androidem, dzięki czemu rozgrywka staje się bardziej wygodna. Ją także mamy w naszym eshopie :)

Dla graczy, którzy chcą mieć potężną maszynę do gier, która świetnie wygląda i można ją wyeksponować zamiast chować pod biurkiem a jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca przygotowaliśmy w oferci MSI Trident 3. Wygląda tak:

Ale to jeszcze nie wszystko – wybierając ten komputer możecie otrzymać totalnie za darmo dwa dodatki:

  • gamingowe słuchawki
  • grę Assassin’s Creed: Origins

A teraz coś bardziej sprawdzonego i „standardowego”, ale wcale nie nudnego! Laptop Lenovo Legion Y520. Do zabrania ze sobą praktycznie wszędzie nie tracąc przy tym na jakości gier i wygodzie. Dodatkowo w komplecie mysz Lenovo Y :)

Mamy też konkretną ciekawostkę dla fanów produkcji zaczynających się tak:

Czyli do naszej oferty trafił zestaw Lenovo Star Wars Jedi Challenges! Zestaw AR dla zapalonych fanów Gwiezdnych Wojen. Prezentuje się tak:

i naprawdę może wciągnąć ;) Miałem je na głowie przez chwilę i stoczyłem pojedynek z Darthem Maulem :) Szło mi raczej marnie, słaby byłby ze mnie Jedi, ale jak powiedział Mistrz Yoda:

Musisz oduczyć się tego, czego się nauczyłeś i uczyć się od nowa.

Wszystkie nasze nowości znajdziecie oczywiście w naszym eshopie oraz pod numerem 884 800 100 :)

#GamersGonnaPLAY


Źródło: Gamingowe nowości w eshopieCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin kserokopiarki warszawa serwis kopiarek convert Warszawa naprawa ksero Warszawa skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum