gru

8

Gamingowe nowości w eshopie

Pisałem Wam już w notce, że mamy największą ofertę gamingową wśród operatorów. Mnóstwo sprzętu, akcesoriów i gadżetów, które uprzyjemnią rozgrywkę. Nie przestajemy na laurach i od tamtego czasu pojawiło się trochę nowości, o których chcę Wam powiedzieć ;)

Dzisiaj do fioletowej oferty trafił Xbox One X, czyli najpotężniejsza konsola na rynku. Ponoć wrażenia z gry niesamowite, nie miałem możliwości się jeszcze przekonać jak wypada 4K i HDR. Dużo było szumu, dużo widziałem postów i dyskusji na ten temat w mediach i zapowiada się naprawdę, naprawdę wybitnie :) Znacie Nvidia Shield TV? To coś więcej niż konsola. Można na nią także streamować gry z PC opartego na Windowsie lub smartfona z Androidem, dzięki czemu rozgrywka staje się bardziej wygodna. Ją także mamy w naszym eshopie :)

Dla graczy, którzy chcą mieć potężną maszynę do gier, która świetnie wygląda i można ją wyeksponować zamiast chować pod biurkiem a jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca przygotowaliśmy w oferci MSI Trident 3. Wygląda tak:

Ale to jeszcze nie wszystko – wybierając ten komputer możecie otrzymać totalnie za darmo dwa dodatki:

  • gamingowe słuchawki
  • grę Assassin’s Creed: Origins

A teraz coś bardziej sprawdzonego i „standardowego”, ale wcale nie nudnego! Laptop Lenovo Legion Y520. Do zabrania ze sobą praktycznie wszędzie nie tracąc przy tym na jakości gier i wygodzie. Dodatkowo w komplecie mysz Lenovo Y :)

Mamy też konkretną ciekawostkę dla fanów produkcji zaczynających się tak:

Czyli do naszej oferty trafił zestaw Lenovo Star Wars Jedi Challenges! Zestaw AR dla zapalonych fanów Gwiezdnych Wojen. Prezentuje się tak:

i naprawdę może wciągnąć ;) Miałem je na głowie przez chwilę i stoczyłem pojedynek z Darthem Maulem :) Szło mi raczej marnie, słaby byłby ze mnie Jedi, ale jak powiedział Mistrz Yoda:

Musisz oduczyć się tego, czego się nauczyłeś i uczyć się od nowa.

Wszystkie nasze nowości znajdziecie oczywiście w naszym eshopie oraz pod numerem 884 800 100 :)

#GamersGonnaPLAY


Źródło: Gamingowe nowości w eshopieCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy