wrz

29

9 pażdziernika? [AKTUALIZACJA]

Przed chwilą przeczytałem oficjalny komunikat prasowy Apple i mam nadzieję, oznacza to, że nowe słuchawki iPhone 6s i 6s Plus pojawią się w PLAY właśnie tego dnia. Nie, nie będzie nocnej sprzedaży, bo to raczej nie ma sensu ;-) Ceny? Postaramy się opublikować je na blogu przed datą startu sprzedaży. Dostępność konkretnych modeli? Poczekamy i zobaczymy, bo z tym różnie bywa, nie zawsze tak jak tego chcemy. Będzie różowy? Dla prawdziwych facetów wszystko ;-)

Nasz wyjazd udał się w 50%, bo kupiliśmy sprzęt i pozwiedzaliśmy trochę Berlin nocą. Nie udała się nasza akcja, bo nie było dla kogo być Concierge ;-) Chyba wszyscy rodacy przeczytali moją relację sprzed roku i wszyscy (ok, prawie wszyscy) zrobili preordery. I bardzo, bardzo dobrze ;-)

Zostało nam sporo towaru. Wursty zjedliśmy ;-) Ale mamy powerbanki przygotowane specjalnie na tę okazję, które chętnie Wam oddam. Konkurs odbędzie się wieczorem, jak wrzucimy nasz krótki filmik na FB. Tak pewnie ok 21:30.

image

[AKTUALIZACJA]

Facebook niestety wita nas komunikatem „Sorry Something went wrong.” w związku z czym nie pozostaje nic innego, jak przełożyć unboxing na jutrzejsze przedpołudnie – o godzinie 11:00. Będziecie oglądać? ;-)


Źródło: 9 pażdziernika? [AKTUALIZACJA]Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy drukowanie z PDF