lip

17

3 miesiące pakietu Sport w PLAY NOW w prezencie!

Mudnial się już skończył, ale wcale nie musi to oznaczać końca sportowych emocji!

Do tej pory często zachęcałem Was do aktywacji pakietu Sport dla wszystkich z dostępem do PLAY NOW. Pierwszy miesiąc gratis na wypróbowanie a dostajecie całe multum sportowych emocji: wyścigi Formuły 1, najlepsze ligi piłkarskie a także piłka ręczna, żużel i wiele, wiele innych.

Jeśli to Was nie zmotywowało to mam dla Was jeszcze lepszą propozycję – teraz aktywując pakiet SPORT macie okazję skorzystać z pierwszych trzech miesięcy za darmo! Nie pobierzemy za ten czas opłat, możecie oglądać do woli!

Czym dokładnie jest pakiet SPORT? Wielką dawką sportowych emocji! W skład pakietu wchodzą kanały:

  • Eleven Sports 1
  • Eleven Sports 2
  • Eleven Sports 3
  • Motowizja HD
  • Extreme Sports Channel 

Uwielbiam na Eleven oglądać mecze Barcy, a Krzysiek w tym sezonie nie przegapił chyba ani jednego wyścigu F1. Oczywiście oglądacie nie tylko na komórce czy tablecie, ale rówież na komputrze czy dużym ekranie TV (przez Chromecast lub bardzo fajną aplikację na AndroidTV, o której niedawno robiłem odcinek vloga).

A co obejrzycie w najbliższym czasie? W ten weekend czeka nas Grand Prix Niemiec na torze Hockenheimring a w następny Grand Prix Węgier na Hungaroringu! Od sierpnia zobaczycie rozgrywki hiszpańskiej La Ligi, niemieckiej Bundesligi i włoskiej Serie A.

Żeby skorzystać z oferty trzeba się pospieszyć – tylko aktywacja pakietu do 31.07 spowoduje przyznanie bonusowo 3 miesięcy za darmo zamiast standardowego jednego! Możecie to zrobić TYLKO z poziomu aplikacji Play24 – opcję znajdziecie w sekcji „Telewizja” wybierając PLAY NOW – Pakiet SPORT na 3 miesiace bez opłat (aktywując na przykład przez PLAY NOW otrzymacie standardowe 30 dni).


Źródło: 3 miesiące pakietu Sport w PLAY NOW w prezencie!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin plakaty lublin skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format