lut

14

Mocny początek roku w zakresie rozwoju sieci mobilnej  

Początek roku jest dla nas bardzo udany. Tylko w styczniu uruchomiliśmy 60 nowych stacji w całej Polsce!

Jeszcze lepszy zasięg od Play zyskali m.in. mieszkańcy Tczewa (woj. pomorskie), Strzelców Opolskich (woj. opolskie), Grudziądza (woj. kujawsko-pomorskie) czy Trzebnicy (woj. dolnośląskie). Nowe nadajniki uruchomiliśmy też w miastach, z którymi bardzo związani są nasi dobrzy znajomi:

  • Olkusz (woj. małopolskie) – gorąco pozdrawiam Mobzillę,
  • Zamość (woj. lubelskie) – gorąco pozdrawiam Redaktora Naczelnego Telepolis,
  • Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie) – gorąco pozdrawiam swoje rodzinne miasto ????

Ale i w końcu mogliśmy też oddać do użytku nadajnik, który doskonale znacie z filmu o stawianiu stacji bazowej, który nagrywałem dla Was z Wyszkowa (woj. mazowieckie):

W styczniu, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, udało nam się też uruchomić naszą najwyżej położoną stację bazową nad poziomem morza – na Kasprowym Wierchu.

Dla wszystkich fanów zdjęć naszej stacji na Kasprowym Wierchu przygotowaliśmy jeszcze jedną fotkę! Wielkie podziękowania dla ekipy pracującej w tak wymagających warunkach ???? https://t.co/ihRYy9Sa2v pic.twitter.com/xDOPuLPpTF

— Play (@Play_Polska) January 17, 2024

Na początku roku udało nam się oddać też kilka nowych stacji bazowych w pasie nadmorskim, z których z pewnością będą zadowoleni turyści wybierający się na wakacje – nowe stacje powstały m.in. w Pucku, Wejherowie, Mielnie czy Braniewie.

5G na nowych częstotliwościach

Od ostatniego tygodnia stycznia, klienci Play mogą już korzystać z sieci 5G na nowych częstotliwościach z tzw. pasma C. Lista lokalizacji obejmuje zarówno nadajniki w miastach takich jak m.in. Bydgoszcz, Toruń, Lublin, Warszawa i Łódź, ale też w mniejszych miejscowościach, np. we Władysławowie czy Rykach.

Będziemy sukcesywnie rozszerzać dostępność sieci nowej generacji wraz z pozyskiwaniem kolejnych pozwoleń. Dzięki temu jeszcze w pierwszym kwartale br. prawie 25% populacji Polski znajdzie się w zasięgu usług 5G z wykorzystaniem pasma C od Play.

The post Mocny początek roku w zakresie rozwoju sieci mobilnej   appeared first on Blog Play.

Źródło: Mocny początek roku w zakresie rozwoju sieci mobilnej  Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin serwis ekspresów serwis SAECO Lublin w Lublinie wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki serwis ekspresów do kawy lublin