kwi

1

#ZostańWDomu z Play i dalej oglądaj 40 odkodowanych kanałów – przedłużamy promocję

Chcemy jak najbardziej pomóc Wam w tym czasie – jednym ze sposobów jest odkodowanie dodatkowych 40 kanałów wszystkim korzystającym z PLAY NOW i PLAY NOW TV. W związku z sytuacją przedłużamy bezpłatne okno do 15 kwietnia – do tego czasu możecie śmiało oglądać kanały z pakietów Extra oraz Kids bez dodatkowych opłat. W ofercie dostępnych jest zarówno wiele nowości jak i klasyków.

To dodatkowe 40 kanałów, które możecie oglądać. Zapewnią Wam rozrywkę, sportowe emocje, najlepszą muzykę czy mnóstwo bajek oraz programów edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku.

Dzięki wydłużonemu otwartemu oknu klienci zyskują dostęp do biblioteki Paramount Play, a w niej do klasyki kina – 3 części ponadczasowego „Ojca Chrzestnego”, popularnych filmów przygodowych „Lara Croft” oraz „Lara Croft: Kolebka życia”, ale też uwielbianych komedii takich jak: „Poznaj mojego tatę” czy musicalu „Dreamgirls” z Beyoncé w roli głównej.

Kwietniowe nowości to również:

  • „Znaki 2” – nowy sezon polskiego serialu AXN
  • „Z KAMERĄ U KARDASHIANÓW” najnowszy sezon 18 na E! Entertainment
  • „Runaways”– serial na podstawie komiksu wydawnictwa Marvel Comics na SCI FI
  • “Akta Fajbusiewicza” na Crime+Investigation Polsat
  • “Wyścig przez Świat” w BBC Earth

Osoby, które po tym dniu będą jeszcze chciały oglądać te treści będą miały możliwość skorzystania z okresu próbnego, który wynosi 90 dni w usłudze PLAY NOW TV i 30 dni w PLAY NOW.

Z PLAY NOW można korzystać poprzez aplikację na smartfony i tablety z systemem iOS oraz Android, przez niedawno odświeżony portal na stronie www.playnow.pl, dekodery PLAY NOW TV BOX, a także telewizory i przystawki telewizyjne z systemem AndroidTV. Dodatkowo, co ważne, korzystanie z PLAY NOW za pośrednictwem Internetu od Play nie pomniejsza pakietu danych.

The post #ZostańWDomu z Play i dalej oglądaj 40 odkodowanych kanałów – przedłużamy promocję appeared first on Blog Play.


Źródło: #ZostańWDomu z Play i dalej oglądaj 40 odkodowanych kanałów – przedłużamy promocjęCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie skanowanie lublin serwis ekspresów do kawy lublin