kwi

17

#ZostańWDomu i oszczędź 15 zł na zakupach w App Store

Bardzo wdzięczny temat ???? Czy wiecie, że nasi klienci jako jedyni w Polsce mogą doliczać opłaty za gry i aplikacje kupione w Apple App Store do rachunku za telefon?

Ci z Was, którzy jeszcze nie mieli takiej okazji będą mogli wypróbować taką opcję z dodatkową promocją – zniżką do 15 zł na pierwszy, dowolny zakup za pomocą Zapłać z Play. Uwaga – czas na skorzystanie z okazji jest krótki, bo trwa ona tylko do niedzieli 19 kwietnia 2020.

To pierwsza taka promocja cashback dla posiadaczy iPhone’ów i innych urządzeń z iOS. Jak więc działa? Podobnie jak w Google Play:

Kupujesz płatną grę lub aplikację lub dokonujesz w nich zakupu (na przykład subskrypcji premium lub dodatkowych funkcji) a my obniżamy cenę produktu nawet o 15 zł.

  • jeśli kwota transakcji wyniesie mniej niż 15 zł – na fakturze opłatę za nią zredukujemy do 1 grosza
  • jeśli kwota transakcji wyniesie więcej niż 15 zł – na fakturze opłata za dany zakup zostanie pomniejszona o 15 zł

Szczegóły?

Zniżka jest przyznawana do pojedynczej płatności i obowiązuje klientów abonamentowych Play oraz Red Bull Mobile, którzy w ciągu ostatniego roku nie korzystali z tej formy płatności w sklepie App Store. Akcja trwa tylko niedzieli 19 kwietnia, więc warto się pospieszyć!

Za pomocą usługi Zapłać z Play można kupować gry i aplikacje w App Store, powiększyć pakiet dyskowy iCloud, zasubskrybować Apple Music, kupić film w iTunes Store czy książkę w iBooks. Nie potrzeba podawać danych karty kredytowej – wystarczy w ustawieniach konta w App Store wybrać Telefon Komórkowy i następnie za kupione produkty zapłacić z rachunkiem Play.

Oczywiście zainteresowanych odsyłam też do naszej dedykowanej strony internetowej, gdzie znajdziecie więcej informacji.

The post #ZostańWDomu i oszczędź 15 zł na zakupach w App Store appeared first on Blog Play.


Źródło: #ZostańWDomu i oszczędź 15 zł na zakupach w App StoreCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy drukowanie map lublin wydruki Lublin