kwi

28

#ZostańWDomu i odbierz nawet 10 GB za darmo

Wiemy, jaką popularnością cieszą się akcje, gdzie możecie zgarnąć dodatkowy pakiet danych ????

Dlatego też od jutra (28.04) ruszamy z promocją, w ramach której znowu możecie zgarnąć nawet 10 GB za darmo! Jednocześnie chcemy budować odpowiedzialną postawę i prosić Was o (w miarę możliwości) pozostanie w domu.

Jak je zdobyć? W naszej aplikacji Play24 na pulpicie znajdziecie taką sekcję:

 

Poza informacją, ile osób korzysta z promocji znajdziecie tam też przycisk Wejdź do akcji. Po jego naciśnięciu będziecie mogli potwierdzić, że jesteście w domu. Można to zrobić raz dziennie. Po 3 takich potwierdzeniach z rzędu otrzymacie darmowy 1 GB. Oczywiście całość można powtórzyć przez 30 dni od pierwszego kliknięcia przycisku, co daje łącznie nawet 10 GB do odebrania.Aby żaden dzień Wam nie umknął, możecie także włączyć powiadomienia z aplikacji, które będą przypominać o potrzebie kliknięcia w przycisk.

Nie, w żadnym wypadku nie sprawdzamy Waszej lokalizacji, zwłaszcza bez Waszej wiedzy i zgody. Wystarczą nam deklaracje z Waszej strony ????

Dla kogo jest ta promocja? Przede wszystkim dla użytkowników aplikacji w wersji od 6.15 – koniecznie zaktualizujcie ją w sklepach Google Play oraz App Store. Skorzystać mogą z niej zarówno klienci z naszymi abonamentami, MIXami jak i ofertami na kartę. A jak ktoś chciałby zapoznać się ze szczegółamim, to regulamin jest dostępny w Play24.

The post #ZostańWDomu i odbierz nawet 10 GB za darmo appeared first on Blog Play.


Źródło: #ZostańWDomu i odbierz nawet 10 GB za darmoCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin serwis ekspresów do kawy warszawa drukowanie map lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin