kwi

20

#ZostańWDomu i obejrzyj One World: Together At Home w PLAY NOW

Już dzisiaj o 19:00 na antenie E! Entertainment zostanie wyemitowane One World: Together At Home (Jeden świat: Razem w domu). To niezwykłe wydarzenie, które ma na celu uczczenie heroicznych wysiłków pracowników służby zdrowia i zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat pandemii koronawirusa. Służy również zebraniu funduszy na wsparcie globalnej walki w celu wyeliminowania COVID-19.

Wydarzenie ma na celu nie tylko dostarczyć rozrywkę w dobie pandemii, ale dzięki gościnnym występom gwiazd muzyki, filmu czy sportu edukować, informować o ryzyku i zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. W audycji pojawią się wywiady z ekspertami WHO, a także emocjonujące historie pracowników służby zdrowia z całego świata.

Podczas transmisji wydarzenia zainicjowanego przez Lady Gagę wystąpią m.in. Alanis Morissette, Andrea Bocelli, Billie Eilish i wiele innych.

Z tej okazji każdy, kto ma dostęp do PLAY NOW może oglądać kanał E! Entertainment bez dodatkowych opłat.

Ja będę oglądał, a Wy?

The post #ZostańWDomu i obejrzyj One World: Together At Home w PLAY NOW appeared first on Blog Play.


Źródło: #ZostańWDomu i obejrzyj One World: Together At Home w PLAY NOWCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin